WMC
Kartais anketos negana - vos prieš savaitę iš Majamio parlėkusio Gyčio, dar ir Satoshi spėjusio sudalyvaut, įspūdžiai iš "Winter Music Conference" į A4 formatą nesikomponavo.
Beklausydama pasakojimo galvojau, kad man geriau nerizikuoti - nesusivaldyčiau tarp poros tūkstančių vardų ir kelių šimtų vakarėlių. Per savaitę, ir tik "WMC" skirtų! O kur dar visas kitas Majamio, miesto, idealiai pritaikyto hedonizmui, gyvenimas? Kad ir iš aukšto viską stebintiems pritaikytos mašinos. Be to, tūkstančiai tokių pačių ir net gražesnių už tave - tiek vyrai, tiek moterys, iš savęs ten padaro geriausius iš geriausių.
Bet sakė, jog reikia. Reikia pabūt krūvoje klubų bei viešbučių pliažų tas kelias dienas, persunktas saulės (naktį, deja, vėsiau) ir be proto garsios muzikos (net ir už tvoros gulėdamas tyloje nepaskęsi), kad pamatytum, kokia masyvi gali būti šokių muzikos industrija. Gali lengva ranka numoti į viena patefonų legendą, nes žinai, kad už kampo sutiksi kitą, geresnę. Arba naujesnę. Išsirinkti, net ir su labai nuodugnios programos pagalba, nelengva, juolab kad ir renginiai ne visi nurodyti - lietuvaičiai netikėtai pateko į tokį ne visai skelbtą Gabriel&Dresden bei Paulo Oakenfoldo pasirodymą.
Dar guodėsi, kad taip ir nepataikė į "Infusion" bei Kleinenbergą. Na, pradėjus su Hernanu Cattaneo ir šiaip turint visą elitą ir juo dar tik tapsiančius, išvien atskleidžiančius karščiausius ateinančių mėnesių hitus, labai liūdėt gal ir neverta. Grįžę iš ten, žmonės, beje, žymiai ironiškiau ir šalčiai vertina vardus, kurie daugeliui mūsų garantuotai reiškia nemiegotą naktį. Kas taip jau drąsiai pasakys, kad Oakenfoldas (kolonėlės traškėjo ir šiaip nusivylimas baisus) arba Zabiela - gaidys, a? Gytis gali...
Afterparty prasideda... vidurnaktį. Tačiau turint omenyje, kad iki tol daugelis atlaiko 12 valandų dieninį maratoną (iš viso, kam miegoti, jei turi visko, ko širdis geidžia), net kiek vėlokai, ar ne? Lietuviams tuo tarpu laikas subalansuotas puikiai - pridėk tas kelias laiko juostas, skiriančias Majamį nuo Vilniaus, ir vėlus šeštadienio vakaras po palmėm taps paryčiais Vokiečių gatvėj. Jokio jet lag.
Taupom dolerius (prireiks nemažai - į renginius įėjimas jei vienur nemokamas, kitur net penkiasdešimt gali kainuoti, o kur dar visi kiti gero laiko atributai?) kitiems metams ar dar tolesnei ateičiai.
D.D. 2004 - 2016
Degalai Mushroom CMS