Method Man miražas Trakuose
Festivalio „Jammin“ organizatoriai „Diskoholikai“ praėjusį šeštadienį man pažadėjo atsiųsti kontrakto su Method Man kopiją, o aš savo ruožtu pasižadėjau viešai atsiprašyti, jei reperis tikrai pakoncertuos Trakuose. Bet kontrakto kopijos dar nemačiau, o reikalai tik smagėja.
„Smagėja“ reikėtų dėti į kabutes, nes aš manau, kad toks organizatorių elgesys gadina daug reikalų kitiems žmonėms, darantiems renginius Lietuvoje ir norintiems į juos atsivežti užsienio artistų. Juk pirkėjas yra vienas, ir jei jį apgauna kartą, kitąsyk jis ilgai dvejos, ar verta leisti pinigus, net jei organizatorius bus kitas. O čia jau kažkoks pure future kvadratu.
Šiandien feisbuke festivalis „Jammin“ publikavo „tarptautinę naujieną“ apie tai, kad Method Man tikrai atvyksta į Lietuvą. „Tarptautinis“ buvo puslapis, kuriame naujiena (grubiai išversta iš lietuvių kalbos) buvo patalpinta, deja, adresą hiphopandrap.us vos prieš savaitę užregistravo... Vilnietis.
Kodėl verčiau vaidinti „tarptautinį susidomėjimą“, nei tiesiog parodyti kontraktą, jei jis tikrai egzistuoja?
Kodėl Method Man dalyvavimas „Jammin“ nėra užfiksuotas jokiuose su atlikėju susijusiuose puslapiuose?
Ir ar tikrai taip paprasta perkelti festivalį su keliasdešimt atlikėjų savaitę į priekį (iš rugpjūčio 23-os į 30-ą)..?
„Bilietų pasaulis“ jau išplatino pareiškimą dėl pinigų už neįvykusį Nas koncertą, kurį irgi organizavo „Diskoholikai“, grąžinimo. Deja, ir toliau pardavinėja bilietus į tos pačios kompanijos renginį „Jammin“. Čia, manau, socialinės atsakomybės visgi trūksta.
Beje, kaip suprantu, bilietų pardavimas į „Jammin“ nėra labai sėkmingas, nes viskas, ką matau feisbuke, yra nuolaidų akcijos („tarptautinės spaudos“ postas jau pašalintas).
Nesupraskit manęs klaidingai, tikrai norėčiau, kad Method Man ir visi „Wu Tang Clan“ aplankytų Lietuvą, bet labai abejoju, ar tai bus realu kitą savaitgalį.
P.S. Prieš kokius 8-rius metus į Vilnių turėjo atvykti slaptas wutangų narys Dark Killah... Gaila, strigo Lenkijoje.
D.D. 2004 - 2016
Degalai Mushroom CMS