Šokių ir dovanų!
Ar šiandien dar kas nors dirba? Vakar beveik jau naktį bandydama išsikviesti taksi galvojau, kad iš anksto pradėjo švęsti bent pusė sostinės… Tai užtruko 40 minučių! Nežinau, ką daryti ir kaip namo grįžti per šventes. Ar negrįžti?
Galima ir negrįžti, šiandien gal sunkiau, bet sekmadienį rankas išskėtę tavęs lauks beveik visi įmanomi linksmybių taškai.
"Techstylism" įsigudrino apžergti Kūčias ir šokius surengti tiek šiandien, tiek sekmadienį. Labai nuoširdžią šypseną sukėlė vaikinų pranešimo spaudai pradžia. Tokia jau lyriška: "Į romantiškų Kalėdų karštligės užliūliuotą Vilnių tyliai įskris linksmybių fėja. Nuotaikingoje kelionėje atsikračiusi šlykštaus senio šalčio ir palikusi ledo luitų šalį, ji grakščiai sklandydama stebės miesto šurmulį ir paklaikusiais veidais apsipirkti skubančius bei paskutinę akimirką dovanų ieškančius žmones. Palietusi juos dailia stebuklinga lazdele ji nuplėš akis temdančią pirkimo manijos skraistę ir pažadins jų protus bei primins tikrąją švenčių reikšmę. Juk šventės tai - muzika, linksmybės, draugai ir šėlsmas".
Na, paskutinis sakinys jau arčiau "techstylisminės" tiesos - kokios gi ten fėjos, kojas visos išsisukiotų ir sparnelius nusilaužytų, jei atskristų "Romantikon", kur Moon Disco savo live vynioja ar Hallucin ilgai neišgrotą energiją mėto susirinkusiems.
Panašią taktiką pasirinko ir "RyRalio", tik perskris dar ir per autostradą - šiąnakt Vilniuje atiduos duoklę visiems metams, "Gravity" praleistiems, ir suksis ant galvų per "So Many Times" bei dar 99 hitus, o sekmadienį Kaune dės iš peties su keturiomis salėmis ir viskuo kitu, kelis kartus padaugintu.
Taip, surengti Kalėdų vakarėlį darosi privalu. Nebus gal tik "Balto bato"... Tam pačiam Kaune stebuklingą naktį dar bent trys pasirinkimai! Pavyzdžiui, "Atari", kurie dar pasižymės greičio viršijimu, nes visi trys gros tiek "Exit", tiek "Galaxy" Vilniuje. Kažin ar prasilenkdami ties Elektrėnais jie sumuš delnais? Tiek to, netikrinsim... Dar vyks karnavalas mano numylėtam "Pizza Jazz" bare ir susiburs kalėdinis ne visai girdėtų electro, breaks, trance ir kt. diskžokėjų (išsykyrus "Partyzaną" Mantą) choras "Laukiniame arklyje".
Klaipėdoj bandys groti tie patys "Partyzanai" (Lenktynių naktis!) ir dar vyks neįtikėtinai humoristinis vakaras "Global" - Bogdaną Taraną greičiausiai komentuos pats Šilanskas (Vakaro vedėjas... O nuo kada klubuose tokio reikia?), o "Naujieji Lietuviai" turbūt tryps Mindaugėlio ritmu.
Jau buvau išsigandusi, kad ir "Pure" atstovai neatsakingai skraidys 300 km pirmyn atgal, bet šį kartą, matyt, pagailėjo benzino, ir dar viename ironiškai spindinčiame karnavale "Villon" pasirodys tik Marius Ivanoff. Kaip! Pagrindinė! Žvaigždė! Už! 80! Litų! Vyrai, gal juokaujat? Na, tiesa, dar bus ir "Happyendless", ir "Inculto". Bet... Beje, ar kas nors išsinuomojo tuos apartamentus už 6000 Lt? Kažkodėl atrodo, kad žmogus, galintis tiek sumokėti už vakarėlį, jau seniai rado originalesnių ir vertingesnių… O gal vis tik neatsispyrė VIP'ui ant baseino?
Dar visko tiek daug, visose kavinėse, DJ baruose ir naktiniuose klubuose, bet tiesiog išsirink pats - komentarai Kalėdų naktį bejėgiai.
Gerų dovanų! Atsiųsk kūčiukų.
D.D. 2004 - 2016
Degalai Mushroom CMS