„Satta Outside“ bus apie naktį
Devynios savaitės liko iki vis dar man pakankamai mistiško Šventosios kurorto lankymo. Rugpjūčio 12-15 dienomis aplink senąją estradą ten antrąkart (o iš viso penktą) įsikurs festivalis „Satta Outside“, ir aš jo laukiu nuo praėjusių metų festivalio pabaigos.
Patogu, kad savaitgalis bus ilgasis, vadinasi, naktys šokiams – visos trys, o ne niekingos dvi. Nakčiai šiemet ypatingas dėmesys skiriamas ir vizualinėje „Satta Outside“ pusėje – kas turi akis, tas tamsą, pvz., svetainėje, tikrai pamatys. O kiek į tas tris naktis tilps muzikos...
Riebiausius vardus festivalio muzikos skyriaus vadovas dar laiko stalčiuje, bet jau pristato kelias Europos leidyklas, kurios šiemet „Satta Outside“ surengs savo veiklos pristatymus – žinoma, su tą veiklą iliustruosiančiais atlikėjais. Cituoju pranešimą:
Nyderlanduose įkurtai „Eat Concrete“ atstovaus jos savininkas Pete Concrete, elektroninio hiphopo eksperimentatorius Kubus bei savitą gyvo atlikimo sampratą atvešiantys „Lumisokea“. Berlyno „Project: Mooncircle“ karavane atvyks ritmų genijus Robot Koch bei hiphopo balsas John Robinson, „kosminiais čigonais“ pristatomi bulgarai „1000 Names“, multitalentas fLako ir kiti.
Tarp Italijos ir Vokietijos veikianti „Error Broadcast“ į „Satta Outside“ rėmuose vėl įvyksiančias „Renegades of Bump“ inicijuojamas tarptautines „Ritmo kovas“ deleguos savo atstovų, taip pat aštriai jauną rumuną Montgomery Clunk bei „Satta“ baro gyventojams jau pažįstamą, bet atsinaujinusį Tapprikk Sweezee.
Garso!
Paplūdimys, aišku, irgi bus, jame šeštadienį – „Club Tropicana“, ir meskit į mane akmenį, jei tai nebus tropiškiausia vieta Lietuvoje šią vasarą.
Bus ir meno, apie jį kol kas nutylima, bet, kiek žinau, ruošiama tikrai istorinę vertę turinti iniciatyva. Kažkuo susijusi su Lorano Vaitkaus man vakar padovanotu miksu. Tyliu!
Būsi ir tu, jei spėsi nurauti bilietą, geriau – pigesnį (geriau tau). Beje, palapinėse gyventi gali būti karšta, todėl bent jau aš šiemet įnirtingai svarstau galimybę pasinaudoti tikrojo, ne alternatyvaus, kurorto paslaugomis. Jų santrauką rasi „Satta Outside“ puslapyje.
Puslapyje (tikiuosi, jis jau veikia) bus ir kitų faktų bei vardų, viskas – artėjant festivaliui. Kaip minėjau, dar cielos devynios savaitės.
D.D. 2004 - 2016
Degalai Mushroom CMS