„Exit“ gimtadienio klausimynas Ignui
„Exit“ – vienas tikrų Kauno pasididžiavimų, į save sutraukiantis ne tik miestiečius, bet ir seniai tėviškę palikusius ar net užkietėjusius kitų miestų fanus. Nesiimsiu advokatauti – nebuvus ten pajausti klubo „vaibo“ neįmanoma. O buvę, įvairiausiais skoniais ginkluoti, tvirtina – tai yra kažkas.
Aš, kaip tikra kaunietė, „Exit“, tuomet dar „Nirvana“, atkakliai lankiau nuo pačios pradžios. Pirmąkart džiaugėmės G Pal, Omid16B, dvylika valandų šokom su „Deep Dish“ ir namo grįždavom su „mikruškėm“. Po to teko pasitempti ir kraustytis į Maironio gatvę, kur nebeliko „underground“ purvo, bet atsirado daug naujų stebuklų. Viena po kitos į „Exit“ užsuka klubų legendos (nuo John Digweed iki Funk D'Void ir Jeff Mills), pramaišiui su jomis lankosi ir nauji, bet jau skambūs vardai. Tad sąlyginis trečias gimtadienis – tik viena iš daugelio progų pasidžiaugt azoto mašina, žudančia net akinių rėmelius! Sukaktuvės – jau šį šeštadienį su Anthony Pappa, senu geru „exitinių“ draugu.
 
Šventės proga į „blitz“ klausimus atsakė šiaip jau labai užsiėmusi viena „Exit“ galvų, „Atari“ vadas Ignas. Gyvai jį pasveikinti galėsi per gimtadienį, o jau sausį jo atvaizdas puoš tautinio „DJ MAG“ viršelį.
 
Treji metai klubui - daug ar mažai?
 
Klubui visi septyneri. Prie trijų metų vis dar naujame klube siūlau pridėti keturis senamiestyje. Iš vienos pusės daug – oho kiek galima gero prisiminti, iš kitos pusės mažai – idėjų ir planų turim begalę, kiti metai bus tik dar stipresni. Laukiam nesulaukiam.
 
Ar yra klubas gavęs dovanų gimtadienio proga?
 
Tortų ir šampano butelių esam gavę per akis. Kitos dovanos – visokie suvenyrai, tačiau juos sunkiai pamenu. Matyt, nesu sentimentalus.
 
Ką reiškia pavadinimas „Exit“?
 
Labai gilus klausimas, galbūt tai „išėjimas“ arba „buvo vienaip, dabar bus kitaip“. Kaip ten bebūtų, daug svarbiau yra tai, kas su tuo vardu atsitiko, ne reikšmės parinkimas, ar ne?
 
Jei nesivadintų taip, kaip vadintųsi?
 
Reikėtų pasitarti su biuru, tačiau aš pats siūlyčiau kokį rimtą pavadinimą, pavyzdžiui „Reaktorius“.
Ką turi „Exit“, ko neturi kiti?
 
Teisingą ir sveiką kolektyvą, nuo apačios iki viršaus.
 
O ką dar norėtum jame įdiegti, ko trūksta?
 
Pagrindinėje salėje reiktų patrigubinti aikštelę ir įrengti baseiną su bangų mašina.
 
Kurie „Exit“ šokiai tau pačiam įstrigo labiausiai?
 
Jų per daug! Išsirinkti vieno neįmanoma. Pirmą kartą, kai atvažiavo „Deep Dish“, vėlai vėlai ryte pabaigė setą su „Say Hello“. Kol gavau tą gabalą po metų, galvoje jis sukosi kasdien, kaip gražiausi atsiminimai. Kad ir koks bebūtų tamsus „Exit“, giliausiai smingantys prisiminimai – melodingi.
 
Ar nepasiilgsti klubo senojoje vietoje?
 
Ir dar kaip. Pasiilgstu visų tų seno „Exit“ bičiulių. Daugumą jų sutinki kur nors Londone, atsitiktinai, gatvėse.
Anthony Pappa gimtadienio šventėje - netyčia, ar specialiai planuotas?
 
Nieko čia nebūna netyčia. Nebent Omido spontaniškas pasirodymas vieną sekmadienį, kai liko ilgesniam laikui. Anthony Pappa muzika yra labai „exitinė“, šį šeštadienį – metų šokiai!
 
Kitais metais, krizės akivaizdoje, į klubus eisim dar dažniau, iš nevilties, ar visai neisim?
 
Kartą per mėnesį didkepsnį kokiam rimtam restorane pakeisim į makaronus namie, juk ne bėda. O savaitgaliai kaip buvo, taip ir liks klubiniai. Visa šita muzika neskamba nei namie, nei bare! Ir tenka pripažinti, niekur taip gerai neskamba, kaip „Exit“.
 
… dar kas nors?
Nebent tiek, kad aštunti metai klubui bus ypatingi. Ant liežuvio galo labai džiugi žinia.
D.D. 2004 - 2016
Degalai Mushroom CMS