Nidoje vasarą – Ben Westbeech, Lovebirds ir kiti
Dar vienas rytas, dar vienas pranešimas spaudai pašto dėžutėje. Galvojau, bus eilinis geriausių ir karščiausių romanas, bet turinys visai saulėtai nuteikė. Nida!
Nida, aišku, daug kam smagiausia be vakarėlių ir didžėjų. Man ten irgi patinka tylėti ir vaikščioti, tiesą sakant, žiemą ten išvis pasaka. Bet vasara – dalykas rimtas, ir pramogų šiame kurorte bus. Ta prasme, diskotekinių. Ramieji tenepyksta – juk kalbu apie barą, kuris visiškai kitoje Nidos pusėje, nei miestelio centras.
Anksčiau tai buvo „Corona Beach Bar“, dabar rėmėjas pasikeitė ir iškaba bus pakeista į „Tuborg“. Čia lyg ir jokio skirtumo eiliniam vartotojui (nors man pirmasis variantas gardesnis), bet kad aplūžęs šalašas susilaukė remonto – tikrai gerai.
Remontas
Remontas
Sezono atidarymas – logiškai gegužės 31-ąją su „Stanton Warriors“. Na, tada aš šoksiu „Loftas Fest“ su „Tale of Us“ ir Miss Kittin, bet jei vasarą pavyks pasiekti Nidą, labai norėčiau, kad tai sutaptų su stipriausiais „Tuborg Beach Bar“ pasiūlymais. O žadami jie tokie: Ben Westbeech, Lovebirds, „Crazy P“ (negi visa grupė?), „Parachute Youth“ ir „Djuma Soundsystem“. „The Sneekers“ su St. Stereo ir Recoco irgi jau žino, kur atostogaus.
Daugiau čia: Tuborg Beach Bar Nida
D.D. 2004 - 2016
Degalai Mushroom CMS