„Vapor City“: Machinedrum pavarė
Kažkas kažkada – na, prieš porą metų – sakė, kad per savo „Alarma“ Machinedrum taps tik one hit wonderiu. Na, ką gi, po „Vapor City“ perklausos galiu atšauti, kad jis visgi yra wonderis.
Esu turėjusi laimę šį amerikietį gyvai išgirsti net du kartus – po pirmojo, ketvirtadienį „Sattos“ bare, penktadienis darbe buvo gerokai sujauktas. Antrasis gi šlavė Šventosios estradą. Trečiąkart apsilankęs Lietuvoje šiemet, jau su Jimmy Edgar, man kažko ypatingai naujo nesuteikė, tad labai džiugu, kad Machinedrum ir solinės karjeros nepaleidžia – naujas albumas pasirodė praėjus vos porai metų nuo pastarojo „Room(s)“, Nors ir jo duetas „Sepalcure“ – vertas pasigėrėjimo.
„Vapor City“ neturėtų artimiausiu metu išgaruoti – tai lūžtančio byto grožio deklaracija, kelių istorijos etapų fiksacija, balansas tarp purvino reivo ir saulėto ryto po jo, netgi, sakyčiau, tarp britiškosios ir amerikietiškosios mokyklų. Kaip Travisui viskas taip dailiai sukrenta? Keliolikos metų įdirbis, tikras plačiai matantis ir mąstantis architektas – ne veltui albumas pavadintas miestu.
Mano favoritas – „SeeSea“, bet šiaip nė vienas iš 10-ies albumo kūrinių nėra filleris, tik gal tinka labai skirtingoms progoms ir vietoms.
Beje, albumas turi jau du klipus. Dirbam, dirbam.
D.D. 2004 - 2016
Degalai Mushroom CMS