Šlapia
Turbūt vienintelis penktadienis buvo šiemet, kai nevyko joks grandiozinis vakarėlis. Nors… "TopClub" kvietė į tradicinį savo vakarą, o prie "Play", kaip ir kasdieną, būriavosi žmonės - šis kambarys-klubas neturi darbo valandų. Parmazonai, ne kitaip.
O šeštadienį veiksmas Vyko iš didžiosios V. Gal netgi ir Y - didžioji. Greičiausiai visi norėjo pasigirti draugams savo dovanomis ir išleisti dėdžių ir tetų dovanotas šimtines, o ir sukratyti šventines vištas su kisielium ir silke buvo ne pro šalį. Šventė visa Lietuva!
Štai korespondentai iš Šiaulių praneša, kad klube "Metro" (oho, pretenzingas pavadinimas) žmonių antplūdis buvo toks, kad vietoj dešimtinės už "Acidjazz" atstovo Dyp ir jo padėjėjų pasirodymą kai kurie mokėjo 40 ar 50 Lt. Labai teigiama šiauliečių būdo tendencija - galėjo išdaužyt daug vietos užimantiems snukius, ir tiek. Čia turbūt dėl to, kad visi geri žmonės grįžo iš mokslo ir darbo įstaigų kituose miestuose.
Kaune "RyRalio", bandę prisikviesti ufonautų, irgi nesnaudė - žmonių buvo bent keturi šimtai, o suvokiant, kad veiksmas vyko restorane, belieka pasitelkti fantaziją įsivaizduojant trim aukštais ant stalų šokančias gražiąsias kaunietes su dailiais ateiviais. Kalba Astralas: "Ufonautiškai apsirengusių piliečių kaip ir nepastebėjau, priešingai negu dailių mergų, kas yra labai gerai. Ir apskritai "RyRalio" tūsai ir Kaunas turi tokia vieną gerą ypatybę - ten visada būna labai gerai. Tik mano kolegos didžėjai skundėsi, kad nebuvo redbulio". Ei, aš irgi noriu į Kauną. Kitą kartą kas nors pasiimkit ir mane.
"Boogaloo" šventą ir stebuklingą Kalėdų naktį tvarkėsi "Cozy". Kad stebuklinga, tai tikrai - vienintelėje Lietuvos vietoje ten snigo! Dar lakstė kiškiukai su ožiukais, o barmenai sąžiningai įvykdė prašymą būti su kaukėmis ir vaidino... gal robotus? Labai jau blizgėjo. Ir magiškus saldainius kišo, labai skanūs, ačiū. Ir dar - septynių valandų Boo ir 2Fresh setas, ilgiausias šiemet. Gaila, aš kaukėtų per daug nemačiau, gal kaltas mano atvykimo laikas - jau gerooookai po dvylikos.
Pusę keturių tarpduryje sutiktas šilto ir šalto matęs vakarėlių tigras Andrius man sakė: "Geras tūsas, sutikau daug senų "Boogaloo" veidų, bet tegu vaikai smagiai leidžia laiką, nebe tas jau". Ir išėjo į "Intro".
O "Intro" mušė rekordus - šviežių ryžių ("Fresh Rice Crew") paragauti susirinko trejetas šimtų (čia labai rimtai viena gausiausių minių ten)! MC Kalėdų Senelis, fone pakaitom fanko perliukus mėtant DJ Quazar su DJ Trick, bumbsėjo kalėdinius sveikinimus. Tiesa, girdėjau, ir muštynės buvo. Gal dėl dovanų? Galiausiai už pulto užlindo DJ Tee Rush ir savimi beveik nieko nenudžiugino. Neklausė jis draugų prašymų ir nekreipė dėmesio į liūdnus išeinančių žvilgsnius. Dar, sakė, vaidino, kaip cigaretę į plokštelę gesina. Siaubas!
Eglutės dar nenupuoštos, bet dovanos jau išdalytos. Truputį dirbtinės tos Kalėdos šiemet buvo, jau vien dėl to, kad ne baltos. Beje, Jėzus buvo ožiaragis - dieviškas ženklas, ne kitaip. Ir dar vienas "beje" - tas pats kalendorius, atėmęs Kūčias iš tūsofčikų, žada, kad paskutinis metų penktadienis kartu bus ir pats karščiausias. Susitiksim?
D.D. 2004 - 2016
Degalai Mushroom CMS