The Revenge ruošiasi „Opium“ gimtadieniui (anketa)
Dveji metai klubui „Opium“ – pakankamai svari priežastis penktadienį gėdą palikti namuose. Daug visko skambaus įvyko tarp tų iš pradžių keistai išrodžiusių baltų sienų, ne mažiau gėrybių atsitiko ir kartais neįveikiamų sraigtinių laiptų viršuje be pertraukų veikiančiame „Briusly“. Ir gimtadienio tortas labai jau rimtas!
The Revenge yra vienas tų dalykų, kuriais ir šiaip jau muzikalus kraštas Škotija gali didžiuotis. Garbus re-edituotojų sektos narys jau keliolika metų nėra naujokas disco scenoje. Jungiam poros sezonų senumo, bet nesenstančio įdomumo „Resident Advisor“ podcastą (teks papauzinti anketos pabaigoje) ir žiūrim, ką trumpo ir aiškaus Graeme gali papasakoti apie save, tuo pačiu galvodami, ką apsirengti penktadienį.
P.S. Turbūt jau paskutinė DJ anketa šiemet!
Ką apie tavo pasiekimus mano tavo tėvai?
Tiesą sakant, stengiuosi šios temos pokalbiuose su tėvais per daug neliesti. Nors turiu nuojautą, kad jie mano pasiekimais žavisi. Kita vertus, neabejoju, kad būtų rėmę bet kokį mano karjeros pasirinkimą, ir už tai jiems esu dėkingas.
Geriausias tavo pasirodymas.
Manau, kelios pastarosios „Instruments of Rapture“ naktys „Sub Club“ Glazge. Vienas mano mėgstamiausių klubų pasaulyje ir draugai, grojantys kartu su manimi, todėl ir geriausia.
Dalykas, dėl kurio verta gyventi Glazge.
Žmonės.
Blogiausia, kas nutinka gyvenant Glazge.
Oras.
„The Revenge“. Kerštas kam?
Kerštas visoms nesąmonėms.
Gal galėtum paaiškinti, kodėl klube ar vakarėlyje apskritai reikia didžėjaus?
Manau, kad kiekvienai erdvei reikia žmogaus, atsakingo už tai, kad naktis būtų gera. Tai didelė atsakomybė, todėl didžėjus turi ego palikti namuose ir bet kokia kaina užmegzti pokalbį su publika. Be to, publika turi leisti didžėjui priiminėti reikalingus sprendimus, tai yra, neprašinėti Rihannos.
Kuri nakties dalis klube sunkiausia?
Per daug nenusidaužti.
O kuri – smagiausia?
Matyti, kaip žmonės šoka pagal tą muziką, kurią parenki tu.
Mėgstamiausia klubo vieta. Išskyrus DJ pultą.
Baras.
Tavo mėgstamiausias re-edituotojas.
Todd Terje
Koks kūrinys buvo pradinis taškas kelyje, kuriame esi dabar?
Tūso pabaigos TOP3.
Esminis muzikinis gimtadienio sveikinimas.
Geriausia gimtadienio dovana.
Seksas.
Na, ir blogiausia.
Jokio sekso.
---
Dovanų dalybos „Opium“ – penktadienį, gruodžio 16-ą. The Revenge bare aptarnaus be eilės, taip pat sveikintojų pozicijose – Vidis, Mario, Saulty, Bradka, Manfrė, Martin Virgin, St. Stereo ir Recoco. Tie, kurie eiti namo per šiuos dvejus metus nenorėjo labiausiai. Valio!
D.D. 2004 - 2016
Degalai Mushroom CMS