Mylo: „Neturiu nieko bendra su Sinatra“
Dar net ne penktadienio vidurnaktis, o aš jau viršijau planą. Septintą vakaro susitikti šachmatiniais „Vans“ pasidabinusį Mylo (lauke kokie -5) – ne juokas.
Sakė, šiandien kaip vaikas lakstė po Vilniaus senamiestį ir nusipirko vabalo kepurę. Užsimaukšlino ją trims sekundėms ir suprato, kad atrodo lyg turistas, tuomet susigėdo ir vėl tapo popžvaigžde.
Supratau, kad svečiui mūsų mažasis Vilnius visai patinka, tad drąsiai paklausiau: „O jei tau dabar pasakytų – gali negroti, eik kur nori, ką veiktum?“
„Kaip tai negroti? Na jau ne. Noriu groti. Kitaip nebūčiau skridęs, cha cha cha“.
„O jei dingtų elektra?“
„Šitam pastate? Oi, tuomet driokstelčiau per barus. Tie, kuriuos mačiau iš lauko per poros valandų pasivaikščiojimą mieste, man pasirodė visai verti įkišt nosį. Ir šiaip man čia kažkaip.. Įdomu. Gerai, kad „Nokia“ sugalvojo kiek išplėsti klubinėjimo ribas. Kad ir šita galerija – na, neįtikėtina, kad čia galėtų vykt "masofkė", ar ne? Pamatytum, koks „Trends“ vyko Paryžiuj! Tuomet negrojau, tiesiog išgirdau apie tą renginį ir pagalvojau – wow, būtų įdomu sudalyvaut. Ir po to man paskambino, cha, kaip viskas paprasta.“
Būnant Mylo - tikiu, nesunku. Jis išdavė man ir savo purviniausio kūrinio pavadinimą. „Turbūt „Drop the Pressure“, nes ten labai daug kartų skamba motherfucker . Nors tai atrodo toks įprastas žodis, bet JAV per beisbolo rungtynes tave už jį iškart išmestų. Gali vadint teisėją durnium, gaidžiu, bet tik ne močkrušiu“. Žinosiu.
Gyvai groti jam patinka vidurnaktį. Būti vakaro žvaigžde. „O DJ setas gali prasidėt kad ir aštuntą ryto. Ibicoj, pavyzdžiui, juk nėra vakaro ir ryto. Tiesiog amžinas vakarėlis. Mėgstu grot spiginant saulei – tuomet visi dar labiau apspangę, cha cha“.
„Šiaip nebesu toks jau šimtaprocentinis party animal. Kartais mėgstu paūžti, oi, kas vykdavo studijų metais, bet gal suaugau. Gyvenimas trumpas, yra ir kitų dalykų be vakarėlių ir gėrimo, kad ir kaip bebūtų gaila. Anksčiau labai dažnai grodavau išgėręs ar net girtas, žinai, kartais tai net visai patogu – išgauni tokių įdomių garsų ir sąskambiųųųouuuuųų... Dabar, et, dažniau išgeriu tiesiog butelį vandens“.
Paskutinis paskutinio jo DJ seto kūrinys būtų Franko Sinatros „My Way“. Ne dėl to, kad jis Mylo kažką reikštų. „Apskritai neturiu nieko bendro nei su Sinatra, nei su jo kūryba, bet jei jau tai būtų paskutinis setas, tai koks skirtumas?“, - labai protingai paklausė filosofijos ir psichologijos mokslų krimtęs Mylesas MacInnesas.
Po to jis važiuotų pensiją leisti į kokią Viduržemio jūros salą. “Ibica per triukšminga… Gal į Maltą.”
Dar man atrodė svarbu sužinoti, ar tikrai viskas gerai Mylo ausims – pameni, berods, metų pradžioje buvo pasklidęs gandas apie sušlubavusią jo klausą. „Ė, nesuprantu, kam tai reikėjo paviešinti – trumpam buvau atsigulęs ligoninėn, bet tai tebuvo infekcija, po galais. Bijojau, kad žmonės, išgirdę, jog kurstu, nebeis į mano pasirodymus, cha cha... Dabar viskas gerai, tikrai gerai. Išgirsi vakare!”.
Tą tuoj pat ir padarysiu. O po to trauksiu tiesiai Maskvon. Kitą šeštadienį vietoj manęs nueik pašokti su „King Unique”!
D.D. 2004 - 2016
Degalai Mushroom CMS