Nokia ir Mr.C
Šįkart būti piktai man neišeis, nes, po velnių, penktadienį aš "tūsinausi"! Jei hausas duoda tau meilės, tai progresyvas-elektro-tech-hausas duoda tau "vaibo", kosmoso ir energijos protrūkių.
"Nokia Plug In" didžiosios salės vidury jaunuoliai šokinėjo su iškeltu plakatu "Kosmos" (dar net "Tilt" negrojo), o tuo pačiu metu grojant Bogdanui Taranui (jau kokį 70-ą kartą Lietuvoje ir antrą kartą "Nokia" renginy) vienas staipėsi su išdidžiu užrašu "Panevėžys" ant nugaros, apsuptas soliariume nudegusių draugų. Ir tai ne ironija - spaudžiu dešinę beveik visiems ten buvusiems.
Ar tu užsidėjęs akinius nuo saulės pjaustai rankomis orą, ar graibai savo raketą (Alytaus slengas), ar liuobi degtinę užsigerdamas alumi, ar ramiai sau pražilęs ir apsirengęs žalią megztinį sėdi VIP balkone - jei visi iškelia rankas į viršų ir pasiduoda muzikai, vakarėlis negali būti blogas. Reivas!
Ką tik apsikirpusiam A. Višinskiui lipo akys ant kaktos, minioje išvydus savo brolį, o man tuo metu Gene'as Farrisas prisipažino, kad to, kas vyksta, tikrai nesitikėjo (gerąja prasme), ir kad tuoj po savo seto pradės lietuvės merginos paieškas. O Mindaugėlį pagaliau pakeitė "Tilt" ir vietoj žadėtojo progressive trance gyvai pradėjo nuo labiau suvokiamo hauso.
Gerai, mes turėjom dar daug ką nuveikti - artėjant antrai, jau bėgom "Gravity" laiptais žemyn ir iškart padarėm "stage-divingą". Kiek žmonių! Ir kokie visi IŠPROTĖJĘ! Ant mano riešo "Nokia" apyrankę išvydęs Lukas (tas buvęs reperis) puolė klausinėti, kas ten ir kaip, o aš liepiau būtinai nuvažiuoti ir įsitikinti pačiam, kas yra reivas. Buvo pilna konkurentų iš "Play" ir "Cozy", kauniečių elektrikų, "G" gyventojų, "Adidas" manekenų ir kitų, tiesiog prisiklausiusių gandų apie praeitą Shameno vizitą čia.
Labai norėčiau sužinot, ką kiekvieną vakarą šalia diskžokėjo veikia mano anksčiau minėtas manekenas Gražvydas. Miksavimas? Man tikrai nerūpėjo, tobulas jis ar ne. Svarbu, kad per garsiakalbius tarp techno ir electro įsiterpę "Peaches" liepė krutinti pimpalus. Trūko tik penkiskart daugiau vietos bei žmonių ir psichozė būtų prilygusi "Litexpo". Tiesa, Višinskis nemoka gražiai - ėmė ir išvarė savo antrininką Šapauską iš savo vietos. Degtinė irgi kelia agresiją, brangus kolega.
Po poros valandų euforijos staiga pamačiau, kad žmonių jau gerokai sumažėjo, Višinskio nebėra ir atmosfera rimsta - keista, nes prie pulto ką tik buvo pasikeitęs diskžokėjas. Kaip vakaro finalui, Ignas i.v. pagrojo idealiai - galima buvo šokti lėtą, kad ir pagal jo remiksuotą "Escape". Norėjau kažko paklausti pagrindinio vakaro svečio, bet jis buvo užsiėmęs šokiu su rezidente Nastia...
D.D. 2004 - 2016
Degalai Mushroom CMS