Comfort Fit „Worlds Falling Apart“: Eina sau!
Neseniai manes paklausė, kokius tris albumus pasiimčiau valtin į negyvenamą salą. Žinojau, kad po trečio norėsis ir ketvirto, todėl išsirinkau vieną, ir dvejoti visai nereikėjo.
Tas vienas būtų vokiečio Comfort Fit albumas „Forget and Remember“. Tinkantis absoliučiai bet kurioje pasaulio (na, kiek man jo teko matyti) vietoje, bet kuriuo metų laiku ir bet kokiai emocinei būsenai. Beje, tai vienintelis albumas mano telefone, nes vaikščiodama muzikos klausau retai, bet kai klausau, tai jo. Nes geriausias.
Šiandien gi Markas Splinteris man pasakojo, kad visai netyčia pamatė, jog jo draugas (taip pat ir Lietuvoje grojęs) britas Jeff Metal filmavo naują Comfort Fit klipą, o jis nieko apie tai nežinojo.
Atsidariau klipą ir supratau, kad aš irgi nebloga fanė, nes nieko nežinojau apie tai, kad pernai interviu (beje, labai įdomiam) mano blogui minėtas albumas „Worlds Falling Apart“ jau išleistas!
Skaitmenoje pasirodė jis vasarą leidykloje „First World Records“, toje pačioje, kuri šiemet išleido ir rugsėjį „Lofte“ grojusio bei čia kalbinto Yosi Horikawa pui-ku-tėlį darbą „Vapor“, taip pat joje gerai jaučiasi Souleance, Kidkanevil ir kiti mano ausiai artimi vardai.
Comfort Fit visgi lieka pačiu artimiausiu. Pasidaviau emociniam šopingui ir užsisakiau „Worlds Falling Apart“ USB versiją – vieną iš 111 kopijų, o gal dar ir super išskirtinį vinilinį rinkinį laimėsiu, bet jei ir ne, tai man jau geriausias albumas šiemet.
Čia vėl telpa ir senovė, ir naujovė, ir reivas, ir repas, ir atodūsis, ir įkvėpimas. Nesu gera muzikos apžvalgininkė, tad „Guess There’s Nothing More To Say“, protingai sufleruoja vieno iš kūrinių pavadinimas.
Ir jeigu jis skambės pasauliui einant velniop, tai aš visai nieko prieš.
D.D. 2004 - 2016
Degalai Mushroom CMS