Oi!
"Oi!", - taip man į klausimą "Tai kaip baigėsi?" atsakė kolega antradienio popietę. O ką jis daugiau galėjo atsakyti, kai ištisus laisvadienius leido visur, tik ne poilsio būsenoje? Aš - ne kitaip. Lyg kokia paauglystė būtų grįžus. Visas nuotrupas susirašiau šratinuku ant rankos, kad nepamirščiau.
Šeštadienį (ne)tikėtai atsiradau Karmėlavos oro uoste, todėl tiesiai iš jo traukiau į ten, kur Kaune man labiausia - "RyRalio", po to - "Exit".
Kadangi savaitgalį visi kauniečiai ir labai daug miesto svečių atsivertė į džiazą, sportiškiausio ir tuo pačiu diskotekiškiausio Kauno pub'as "91" barmenės viltingai dairėsi į menką būrį šokinėtojų. Tiksliau, būsimų šokinėtojų - Santi Touch, net ir pasitelkęs į pagalbą lyrišką saksofonistą, grojo tuščiai šokių aikštelei. Da Sunlounge, penktadienį taip pasirodęs Klaipėdoje, kad net gerbėjų vos atsigynė, perėmė iniciatyvą į savo rankas ir, atrodo, jam pavyko - negirdėti, bet nugarą kirbinantys brito įrašai įsuko visus, prieš tai besigaivinusius energetiniais kokteiliais.
Kadangi "Hybrid" lankiau ir pirmojo, nelabai sėkmingo jų vizito Lietuvoje metu, labai įdomu buvo pamatyti ir "eksitinę" dueto versiją. Nebūdingai pastarojo meto tendencijoms anksti pradėję "Hybrid" nekreipė dėmesio į ne visai jaukiai nepilną "Exit", nes įsijausti tiek duetui, tiek nusiteikusiems padėjo puiii-kiais "Formulės1" kombinezonais pasidabinę šokėjos. Tik kam reikėjo juos nusirenginėti, ar čia koks stripklubis? "F1" nugalėtojų pakyla tuo tarpu liūdėjo vieniša - negi niekas nesilaistė šampanu?
Ėję dėl breaks iš pradžių krapštė nosis, visi kiti plojo katučių. Aš buvau prie tų kitų - piktai kietas ir labai greitas hausas, galų gale vis tiek perėjęs į breaks (trumpam), lipo kaip medus. Grįžau į "91" (ten diskoteka baigėsi iš ketvirto karto ir už pulto netyčia stojus Donatui, šventusiąm gimtadienį), o štai "Hybrid" liko klube ir po seto. Laimingi sėdėjo rūkykloje ir klausėsi liaupsių, o savo ruožtu gyrė "Lithuanian girls". Neoriginalu!
Sekmadienį baigiamajame "Kaunas Jazz" akorde, vykusiame "Combo", siūbavo braziliški "Zuco 103" tekstai ir elektroniški motyvai, vienu metu susidėlioję taip reiveriškai, kad kai kam už pulto pradėjo vaidentis "Nesakyk Mamai!" rūgštys. Groovy! Džiaugiuosi po šešerių metų pertraukos užsukusi festivalin, nors kiti jo vardai galėjo būti ir, kaip čia pasakius, modernesni. Juk naujo ir naujoviško džiazo yra kiekvienoje save gerbiančioje šalyje.
Vėliau, per jam session, ant scenos įvyko tautų draugystė - ranka rankon džemavo 2Fresh, Hokshila, Me55iah ir Linas Adomaitis. Štai kur ekspromtas! Kas mestels video?
Pirmadienį jau visiškai tikra roko žvaigždė Manfredas dirigavo diskotekai "Woo", visų galų klube. "Oh my god, It's techno music!" - kaip tik nuo šios frazės prieš porą metų prasidėjo mano vakarėlinė pažintis su "Nesakyk Mamai!". Roko žvaigždei bandė padėti Akinis, bet jis galėtų dar pasitreniruoti miegamajame. Arba apskritai nemiksuoti - kam to reikia, kai gabalai išties Geri?
Kadangi pirmadienis reiveriams nesvetingas, teko tilpti visiems. Atkakliausi lipo ant visų įmanomų, net ir minkštų atbrailų - suprask, sofų. Ketvirtą, vakarėliui jau nusisiūbavus iki negalėjimo, Manfredas išjungė muziką ir garsiai ištarė: "Jei atnešit viskio, užleisiu hituką", viltingai pamojuodamas įrašu. Kadangi viskio gavo net dvi porcijas, hitukai buvo du - Blur "Song 2" ir dar ... kažkas. Atrodo, "Fight For Your Right".
"Prasidėjo reivas, dar ant kėdžių pašokinėsim", - į didžėjaus pasiūlymą reagavo kaimyninės šokėjos. O viskas baigėsi "Oi!", kaip jau minėjau.
Video P.S.
Penktadieninės "RyRalio", Da Sunlounge ir Vidžio iškylos Klaipėdoje pabaiga. Ceremonmeisteris - Vidis, operatorius - Karalius.
Vidis
0:57
Klaipeda loves RyRalio
D.D. 2004 - 2016
Degalai Mushroom CMS