#54 Benua: Kelialapis
Benua yra toks geras ir toks patyręs didžėjus, kad tai, jog iki šiol nesisvečiavo mano bloge, yra kažkokia klaida. Taip jau nutinka, bet šiandien jis čia. Ir, kai karštis nuslūgs ir saulė nusileis, bus pats metas pasinerti į jo miksą. Ne veltui „Kelialapis“.
Toliau kalba pats artistas.
„Buvo vienas ganėtinai šaltas besibaigančios žiemos vakaras. Gale gulėjo elnias, magnetola grojo kažkokį DMX’o gabalą, važiavom miestu ir šnekėjom apie keliones, apie rytus ir vakarus, apie visko pradėjimą iš pradžių ir tuomet užėjo į svečius mintis. Atgulė mintis į lentyną ir pavasariui įpusėjus žinutė feisbuke – gal pavasarėjant „Dainas Dainai“? Tapo jos kūnu, susipynė į „Kelialapio“ rinkinį ir tikiu, kad pravers auštant, vakarėjant, keliaujant po šiuos ir kitus pasaulius, atsukus žemų dažnių rankenėlę ar laižant nesibaigiančios nakties petardas.
Ir vietoj epilogo - ačiū tau, Daina, (nors labiau man patinka Kotryna), kad esi, nes labai tikėtina, jog be tavo skvarbios minties, gilios akies bei tinkamo žodžio Marijos žemė svirduliuotų bene tik Eurovizijos standartus atitinkančios muzikos skaistykloj. Kaip sakė vieni pažįstami – Dub it be“.
D.D. 2004 - 2016
Degalai Mushroom CMS