Kaista
Oras kaista - kol kas ne dienomis, o naktimis. Jau tiek visko, kad net labiausiai vienam stiliuj užsidarę pasimeta ir nebežino, kaip išsirinkti. Greit galėsim skelbti konkursus "Kas daugiau antspaudų ant rankos per vieną naktį surinks".
Dramenbeisai šiandien Vilniuje (Kaune "B.O" irgi jis tarškės) - du. Didelis ir mažas, piktas ir mielas. "Mulen Ružas" po kiekvieno vakarėlio įgauna vis daugiau aktyvios, karštos ir purvinos kovinės dvasios - ar "Ferrum Frost", ar "Cannibal Corpse", ar Jeru the Damaja, ar tie patys "Lithomania". Šiandien ten - "Blitzkrieg" su daugeliu "Vault" augintinių bei jų draugų. Iš rūsio - ant kalno... Įdomu. Priešinga dramenbeiso pusė - "Metro Promo" prisimintas dar "Stereo45" užgyventas "Deep In Your Soul". Taip pat idomu, tik čia - saldžiai. "Naujuosiuose skliautuose". Tik neieškok vietos, skrajutėje atvaizduotos - tas senamiestis tikrai ne mūsiškis...
Iš serijos "Drąsiųjų diskžokėjų keliai": "Nesakyk Mamai" šiąnakt išvažiuoja švęsti Kym Wild gimtadienio (šešiolikto?) į Panevėžį, "Partyzanai" - ieškoti naujų draugų į "Global", o "RyRalio" šiandien ir rytoj olandui DJ Roelove rodys, kuo Kaunas ir Vilnius nuo Amsterdamo skiriasi. Vaiperio ir jo gengo paleistas hiphopo lokomotyvas su suomių-lietuvių desantu šiandien sustos "Exit", o rytoj, pasipildęs dar lietuviško kraujo atsargų, bazuosis "Connect", kur surengs tikrą karą tarp Lietuvos ir Suomijos. Atsargiai, kad oficialūs organai neišgirstų.
O visi rimtai ir kultūringai nusiteikę, matyt, veršis ne pačion intelektualiausion iš pirmo žvilgsnio vieton. Geležinkelio stotis paskutines porą savaičių buvo minima dažniau nei "Pure Production" ar "Atari" - visi nustebę, visiems knieti. Kai kam uždarymas svarbesnis už patį "NEXT Festival". Pripažįstu - ir man knieti. Ten ir susitiksim, akis ir ausis pagal "Funkstorung" kompiuterinį live judindami.
Eilinių švenčių proga labai norėčiau tau padovanoti jau viena koja Lietuvoj esančio Satoshio Tomiie trigubą perlą "Renaissance 3D" - absoliutų mano šios savaitės platininį albumą. Deja, rūpinkis tuo pats.
D.D. 2004 - 2016
Degalai Mushroom CMS