Ibiza, kur tu?
Žaibams skrodžiant dangų vairuodama jaučiausi kaip diskotekoje. Ir stroboskopai, ir Joris Voorno miksas – labai šviežias ir skirtas Ibizai, kurią mačiau pernai ir kur labai noriu grįžti kuo greičiau (kodėl, papasakosiu kažkada kitą kartą), ir į kurią last minute užsimanė mano... mama.
Paskutinis mikso kūrinys – šių metų bomba vulgaris, paties Voorno „The Secret“. Paprastume genialumas – man iš asmeninių topų kartais reikia tik to. Jau prieš keletą dienų bandžiau sumontuoti mašininį mixtape vasaros kelionėms. Pirmas variantas yra, neabejoju, kad jų bus dar bent penki – jau šiandien atradau dar vieną būtinai ten būti privalantį kūrinį. Beje, irgi Ibizos mikse – tik šįkart Steve Lawlerio.
„The Secret“ tikrai yra:
Joris Voorn
7:50
Joris Voorn - The Secret
Taip pat ir Vidžio beveik kiekvienoj laidoj grojamas gana sklandžiai kryptį pakeitusių „BPitch Control“ išleistas Chaim „Love Rehab“:
Chaim
7:41
Chaim
Ir neįtikėtinai plokščio stadioninio trance revival – „Faithless“ su savo „Not Going Home“, bet man labiausiai patinka Eric Prydz remiksas.
Faithless
6:20
World Premiere on Essential Selection 19-02-2010 eric prydz's remix of faithless - I'm Not Going Home
Dar sūresnis, arba saldesnis, žiūrint kuria kalba – populiariausio diskotekų serbo Dirty Shouth „Phazing“. Juokinga, bet dainuoja taip pat apie nėjimą namo. O mes su Višinskiu dar 2004-ais sakėm, kad „Namo negrįšiu“. Beje, taip vadinasi mano „Cozy“ kortelė – „Kotryna Negrįšiu“.
Dirty South ft. Rudy
3:56
Na, ir jau minėtas šiandien iškastas seeenogeeeero „Let’s All Chant“, arba „Your body, my body, everybody“ perdarinys „Scrub The Tub“. Šveisti vonią, nerealus pavadinimas – ar jis neturi namų šeimininkės?
Edwin Oosterwal
8:13
From: Dusty House (Room 4) A. Scrub The Tub B. Beat The Dirt Label: Rejected Music My Space: www.myspace.com/edwinoosterwal
Įdomu, ar visi šie parako dariniai iš tikrųjų lydės mane visą vasarą. Kad tokių bus daugiau, labai tikiuosi. Nes progos prasideda jau po 8 dienų!
Kol kas klausau jau prieš kokį penkmetį Hallucin įrašyto mikso „Urban Love“ – todėl, kad jau pradžioje minėtame Joris Voorno darbe atsirado ir pirmasis mane juo sužavėjęs gabalas „Incident“. Jis papuošė ir tą pačią miestietišką meilę. Ratai - šįkart istorijos.
Joris Voorn
6:18
Joris Voorn - Incident
Gero betoninio savaitgalio, su Digweedu, Danism ar dar bet kuo.
P.S. Beje, tokia pat liūtis, kaip šiandien Kaune, pliaupė prieš porą metų, kai „Gravity“ grojo „Modeselektor“. Su jais, vidžėjum ir Few Nolder apsukom penkis ratus aplink centrą, bet taip ir neišdrįsau sustoti ir paskęsti, tad likom be welcome drinkų. Po to jie šampanu aplaistė mano draugę. Ar tai buvo degtinė?
D.D. 2004 - 2016
Degalai Mushroom CMS