"Little by Little"
Per atostogas išsiilgusi ritmo, tamsos ir dūmų, nėriau naktin nedvejodama ir jokioms sodybinėms vilionėms nepasiduodama.
Taigi penktadienis. Turbūt tiek "Gravity" fanai, tiek Lauros fanai dar prieš porą mėnesių nebūtų patikėję anekdotu apie "Little by Little" gyvai "Gravity". Net ir pati Laura nebūtų patikėjusi. Nes ji, sakė, iš pradžių internete perskaitė, ir tik po to vadybininkų informuota buvo. Bet per daug nepyko ir visai mielai tokiai avantiūrai pasirašė.
Kiti, deja, ne taip aktyviai parašus po euroviziniais penktadienio planais dėliojo. Popkompleksai? Trečiosios dešimties rimtumo krizė? Atvykę prieš pat pirmą (turėtų būti pats tas) nepasibodėjom suskaičiuoti - penkiasdešimt dvi galvos kartu su diskžokėjais. Ar buvo geriau bent per laimės valandą? Nežinia. Vaikinai, atsivedę drauges iš užsienio geriausio Lietuvos klubo parodyti, galėjo likti tiesiog nesuprasti... Bet Laura, ačiūdie, nenusiminė - sakė, "Relanium" laikais Zarasuose ir dešimčiai žmonių koncertuoti yra tekę.O čia juk tik trys minutės - ir dar visiems patiko. Šokom, dainavom kartu ir plojom.
Visi kiti greičiausiai rinkosi "Boogaloo". Nes diskžokėjai - beveik tie patys, tik Architektų pilaitėj anų buvo dar daugiau. O ir šiaip - beveik atviras dangus, reikia džiaugtis paskutiniais vasaros trupiniais. Tai netgi ir tie, kurie Euroviziją pradžioj aplankė, tiesiog po Lauros pasirodymo važiavo į "Cafe Petit" - ten kokybiški ir visaverčiai šokiai vyko beveik iki aušros. O šeštą namo patraukę anoniminiai šaunuoliai dar sugebėjo skelti nemokamą beatboxingo koncertą Gedimino prospekte - sako, buvo palaikančių! Miegoti vėl nebemadinga.
Bet sveika. Ypač prieš išvažiuojamuosius masinius renginius, nes juose kartais net atsisėsti nebūna kur.
Trakų pilis ir reivas? Ar Maironis su Vytautu vartėsi karstuose? Gal tik krustelėjo neramiai, nes, gerai pagalvojus, juk ir anais laikais žmonės linksmindavosi. Aišku, gal ne po kelis tūkstančius vienu metu ir ne su tiek garso beigi kitų efektų, bet... Tobulėjam? Tai jau taip, tik neužrieskim nosių per greit.
Apibendrinant šeštadienį, tai man visai patiko. Tie, kurie tingėjo stovėti keliašimtinėje eilėje (tokios dar nebuvau mačiusi, tikrai) krante, galėjo ramiausiai išsinuomoti jachtą ir būti prabangiai atplukdyti iki pat pilies vartų. O jau pusę vienuoliktos didysis pilies kiemas buvo kaupinas, o iki ausų laimingi Mindaugėlis su Ivanoff, publiką šefavę iki vidurnakčio, vis nevengė grodami apsikabinti ar sumušti delnais ir pagrįstai didžiavosi tuo, ką padarė. Nes publika teigiamai reagavo į kiekvieną baudą, kiekvieną hitą (ypač tą naują apie saulelę ir "Pump up the Jam") ir kiekvieną efektą (žali lazeriai - visai kaip per "Underworld", o fejerverkai - beveik kaip per Naujuosius). Bilietus laiku įsigiję laimingieji (jau pačioj vakaro pradžioj net VIP bilietų nebebuvo) skambino krante likusiems draugams ir aikčiojo bei keikėsi iš laimės. Dargi kiti spiegė "Zavalila kislata!", tik jau ne į ragelį, o visiems aplink.
Prie vartų ir kranto, kiek supratau, buvo (o gal tik improvizuota?) chillout zona, nors labai jau juokinga. Du tokie pusiau laužai, aplink kuriuos ratais žmonės kaupėsi. Na tikrai, tik gitaros ir tradicinio žygių repertuaro betrūko. O ką daryt? Viduje prisėsti nelabai buvo kur, netgi atsiremti prie baro neįmanoma. Man tai buvo tikrai didžiausias vakaro minusas, nes šokti visą naktį jau seniai mečiau. Baro turinys, beje, labai pagirtinas - ir redbulis pigus, ir tekilos yra, ir visiems taip reikalingi miksai. Pagaliau ne tik dešrainiai su alumi kaip per "Saulės smūgį"...
Kitas minusas buvo įvairovės stoka. Jei jau deklaruoja vyrai savo renginį festivaliu, tai gal galėtų kelios veiksmo salės būti? Luis Paris mums per mažai... Tiesa, buvo ir antra erdvė, su labai nuoširdžiai savo darbą atliekančiu būgnininku Riccardo, betgi ji ne visiems. Nors tų VIP šį kartą buvo tikrai daug.
Ai, visų ten buvo daug. Kaip visada nuo Šmito iki Ezopo, netgi Frankonis. Ir kaip visada visi Vilniaus rajonai, bet daugiau pinigų ir laiko aprangai investavę (bilietų kainos "užkėlimas", pasirodo, buvo tikrai protingas žingsnis), o progresas juk visada džiugina. Kad ir marškinėlių "Ketamine" pavidalu - vis ne nusibodę "Cocaine" gaiviojo gėrimo šriftu ar "Suck my d1ck". Gaila buvo tik vargšių panelių, gražiausiais aukštakulniais pasidabinusių - istorinis kiemas tokio apavo nesitikėjo... Ar nė viena gulbė nesusižeidė, tarp akmenukų įstrigusi? Dar buvo labai daug vienodų "Versace" akinių ir blizgančių švarkų.
Burbulas nesprogo - jis pakilo ir dabar skrenda link Ledo rūmų.
D.D. 2004 - 2016
Degalai Mushroom CMS