Paneveggio
Penktadienio pabėgimą iš Vilniaus gniaužtų laikau įvykusiu. Gal netgi visai pavykusiu? Bent jau buvo tikrai įdomu.
Viena ranka laikiausi nuorodų, kita - telefono, jas tikslinančio, bet vos iš už kampo pasirodžius būriui automobilių įjungtomis šviesoms, tiesiog suplojau delnais. Kamštis! Ar visi Panevėžyje klubinėt važiuoja savo transportu? Abejones pasiektu tikslu galutinai panaikino masyvus (kokie du ant trijų metru) užrašas "VIP" ant pastato sienos. Prie įėjimo belaukdami kitais ekipažais atvykusių draugų dairėmės į vis reikalus betvarkančius jaunuolius. Tvarkingai apsirengusius ir susišukavusius. Jų merginos - visos įdegusios, bet, turiu pasakyti, pertekliaus nemačiau.
Sako, kai anksčiau klube "VIP Martini" amžiaus cenzas buvo 21-eri, viskas eidavosi tiesiog puikiai. Dabar, kartelei nusileidus iki 18-os, kartais situaciją kontroliuoti darosi sunku. Na, niekad netikėjau, kad vakarėlio pasisekimo esmė - amžius, bet tikrai abejoju, ar vyresni jaunuoliai graibo už užpakalių. Per dūmus metų įvertinti nesugebėjau... Tiesa, šokių aikštelėj - dūmai tik dirbtiniai. Rūkyti - tik prie baro, prisėdus ant raudonų dermantininių krėslų. (Lyrinis nukrypimas - kaip ir visur, cigaretės greitu žingsniu išeina iš mados! Problemų užsimanęs parūkyti jau turėsi daugybėje Vilniaus barų ir klubų).
Rūkyti ir dairytis į susirinkusius. Publika tikrai pati spalvingiausia - mergiotės, nors, kaip minėjau, visos iš soliariumų, bet rengiasi oi, kaip skirtingai. Vienos labiau prie reperių, kitos - prie puošnesnių, trečios visai kuklios. Vaikinai irgi panašiai susiskirstę - matėm net Eminemą.
Visiems patinka ta pati muzika. Pirmasis grojęs "Casperis" kapojo ir 1999-ųjų hitus, ir visai šviežius dešros pavyzdžius, o visi kaukė. "Nesakyk mamai!" pradėjus nuo senovinių įdomybių, visi kaukė dar labiau (bet, matyt, labiau dėl diskžokėjo), o štai Josh Wink "Higher State of Consciousness" ištrenkė visus. Neaišku, ar visi žinojo, kiek jam metų - gal tiesiog šiaip stipriai paveikė. Nenuostabu, juk klasika tampama už nuopelnus. Ir nu breaks visiems labai tiko bei patiko. Manęs šie taip pat nekandžioja, bet Kym Wild - paskutinis asmuo, iš kurio jų tikėjausi.
Vos nepamiršau! "Vip Martini" be galo gudrius labirintinis išplanavimas. Iš lauko matėm terasą, taigi po pažintinės valandos salėj nusprendėm būtent joje ir atsigaivinti. Sukom sukom ratus, lipom lipom laiptais ir kai radom panašiausias į terasos duris, jas ir atidarėm. O. Tai buvo kažkas... Akinamai apšviestas didelis kambarys, ilgiausi stalai, nukloti degtine ir sulčių pakeliais, gėlėmis apkaišyta miniscena, spiegiančios mergos... o iš kolonėlių - "Kelio į žvaigždes" hitas. O gal "Dangaus"? Neįsitikinau iki galo, nes smukom neatsisukdami. Pasirodo, tai lyg ir striptizo kambarėlis.
Dar nematytas dalykas klube - sakykla. Na, aš esu mačiusi DJ pultų, šį bažnyčios elementą primenančių, bet ne, tai buvo pati paprasčiausia sakykla. Be kunigo. Šalia jos kabantis skelbimas rodė kelią į "VIP" salę. Klubas klube, VIP'as "VIP'e", tikrai kad "dukart du bus keturi".
Trečią išvažiuoti dar nenorėjau. Nes žmonės buvo linksmi ir nuoširdūs, o vakarėlis, nors ne sausakimšas, skambėjo pavykusiai. O tik išėjus iš klubo pasitiko dvejos muštynės! Muzika tikrai ramina nervus.
Ach! Šiandien gerų naujienų nukrito kaip niekad. Oficialu: Richie Hawtino mėgėjai jau žada miegoti prie "Bilietai.lt" kasų ir išpirkt visus bilietus į "Gravity" birželio 22-ajai. "Exit", įsibėgėjęs su Dave'u Seamanu kitą penktadienį, visai vasarai karščio garantuoja su Jimmy Van M (netikėta legenda!) (06.16), Hernanu Catttaneo (06.25) ir Ferry Corstenu (08.14). "Saulės smūgi", a-ūūū...
D.D. 2004 - 2016
Degalai Mushroom CMS