#42 Marius Bedim: Sandy Was Drunk
Marius man labiau Mozūraitis, nei Bedim, bet pastaruoju metu jis už pulto gal net dažniau, nei virš balto popieriaus lapo. Pažįstu jį nuo tada, kai atėjo rašyti į „Pravdą“, o dabar gi karjeros verpetais įsisuko iki „Despotin Beat Club“ vedėjo ir visaip kitaip naują lietuvišką muziką palaikančio boso vaidmenų. Muzikos jis klauso labai gražios, tokią pat ir groja. Dainos Dainai? Kaip galėjau nesutikti?
„Amerikos rytuose ūžė uraganas Sandy. Skaičiau ir domėjausi apie visa tai kol galiausiai dėl over-informacijos viskas nukrypo į juokelius.
Yra tokia aktorė ir manekenė iš Brazilijos Nana Gouvea, kuri sumanė aplankyti žemutinį Manhattaną ir padaryti fotosesiją sulaužytame Niujorke. Besišaipydamas iš to, kartu ir mėgdamas iš JAV (labiausiai Čikagos) kildinamą house, padariau miksą.
Tai ir prisiminimas, nes klausydavausi house ir visai jaunas (tik paprastesnio ir ne tokio įdomaus), norint parodyti truputį kitokią Ameriką, bent jau muzikaliai/spalviškai. Bet miksą skiriu ne vien Dainai, tačiau ir panelei Nana Gouvea. Sandy was drunk. So was Nana“.
D.D. 2004 - 2016
Degalai Mushroom CMS