Terasų vasara #2: „Vasaros terasa“ laiko frontą
Neįtikėtina, kai kas sugebėjo atimti mano „Vasaros terasos“ mero titulą šiai dar negrįžus naujam sezonui! „Foursquare“ kovos tikrai tęsis – išvydusi vasaros vakarų planą tikiu, kad Mokytojų namų kiemelyje bus pasėdėta ne kartą ir ne du.
Iš esmės viskas panašu į praėjusias vasaras – didžėjai, koncertai, „Blusturgis“, palapinės-VIP’ai... Tikiuosi, mažiau garso sergėtojų – garsi muzika baigsis iki komendanto valandos, tad ir kaimynams piktintis neturėtų būti dėl ko. Beje, viena „Vasaros terasos“ gyventojų Indrė man pasakojo, kad iš Klaipėdos į sostinę jau atkeliavo nauji Lino Kutavičiaus („TEMA“) šviestuvai, viską nutvieksiantys labai gražia šviesa. O kas tas viskas?
Pirmadienių programa, štai, pasikeitusi. Vietoj minimalistų – darbo liaudis aka „Mondayjazz“. Na, logiškiau, nei ketvirtadieniais! Antradieniai tuo tarpu ir vėl drum’n’bassiniai, ir vėl „pirmais antrais išsiskaičiuot“. Arba Intakz su „Souled Summer“ gauja, arba Astralas su „Mažaisiais antradieniais“.
Naujovė ir trečiadieniais – „Visual nights“! Dar iki oficialios vasaros pradžios – birželio – čia savo vaizdo meną pademonstruos Eglė Suckmafinger (bus kai kas apie kėdes) bei Lukas Miceika su kolegomis. Pastarąjį performansą, beje, jau matė konferencijoje „Baltijos elektronika“ iki galo išbudėję.
Ketvirtadieniai ir penktadieniai – gyva muzika. Na, beveik visada. „TUBORG Liquid Soundtrack“ penktadienį paskaitas ir darbą pramiegoti skatins su Leon Somov & Jazzu, „Empti“ ir kitom grupėm, jei ne jos – tai „Deep Inc“ DJ setai. Penktadieniais – alternatyvesnės gyvos įdomybės, gal net jam sessionai. Jei Vilniaus mokytojų namai nieko nebus suplanavę – kaip žinia, jų renginių „Vasaros terasoje“ kasmet nemažai telpa.
Šeštadieniais – DJ Zhill su draugais. Birželio 11-ą jau užkviesta ir aš! Uhu! Pažadu negroti „ant raudonų“. Sekmadieniais, kaip jau minėjau, „Blusturgis“. Net ir nieko neperkant pagulėti saulės atokaitoje ten visuomet smagu, jei tik tuo metu nebūni kokiam nors festivalyje, kas vasarą ypač dažnai nutinka. Beje, šiemet atsiras ir foosballas, jei kam gulėti nusibostų.
Atrodo, tiek. Atidarymas, jeigu ką, jau šį penktadienį. Mano termometras dieną žada +22, o tai jau labai gerai. Šventę pusę devintos pradės violončelę, gitarą ir balsą loopinantys „Artrace“ – atrodo įdomiai, gyvai nesu girdėjusi, viena bėda, kad tuo metu ir „Mix Subas“ vyksta. Bet juk viskas įmanoma. Detalesnė atidarymo programa čia. Terasų vasara bus!
D.D. 2004 - 2016
Degalai Mushroom CMS