„We Will Riot“: Šįkart apie garsą
Jau nemažai kalbėta – ir režisieriaus Romo Zabarausko, ir kitų lūpomis – apie rugsėjo 25-ą kino teatruose pasirodysiantį filmą apie bytmeikerius, meilę ir politiką – „We Will Riot“. O dabar pats metas pakalbėti apie vieną iš svarbiausių šio filmo dalių – muziką.
„We Will Riot“ garso takelis bus platinamas atskirai, ir labai norėčiau, kad visi suinteresuoti asmenys už skaitmeninę ar fizinę jo kopiją sumokėtų tiek, kiek prašoma. Nes tai, galima drąsiai sakyti, yra istorinis kad ir trumpo, bet labai margo bei skambaus tarpsnio Lietuvos elektroninėje muzikoje įrodymas.
25 kūrinius į filmą sudėjo rimtai į lietuvišką muziką žiūrintis Mark Splinter, turėjęs tam daug laisvės ir nemažai dirbęs petis petin su Romu Zabarausku. Taip pat – su visa galybe Lietuvos kūrėjų daugiausiai beatmakerių, bet ne tik jų. Jei seki Marką feisbuke ar gyvenime, prisiminsi, kad ne vieną šių vardų jis nuoširdžiai gyrė ir palaikė nuo pat pirmų garsų.
Dubstep, garage, house, techno, eksperimentai garsais, jaunatviškas nuoširdumas ir tai, kaip skamba šviežias Vilnius naktį. Bent jau viena, ir visai nemaža, Vilniaus dalis. Kas nepatenkinti atlikėjų sąrašu ar nepateko į jį ir dėl to dabar pyksta – neverta. Keep working, arba galima nusifilmuoti savo filmą.
Manau, daugeliui „We Will Riot“ garso takelio kūrinių autorių sudalyvavimas tokiame projekte atneš realios naudos ir sklaidos, siekiančios gal toliau, nei „Soundcloud“ subskraiberiai. Juk filmas – ne vieno užsienio festivalio programoje, o pati muzika CD formatu išleidžiama Didžiosios Britanijos leidykloje „Slime Recordings“.
Spaudi, klausai ir džiaugiesi! Dabar pat!
01.Delta - Someone Shot Me While I Was Asleep
02.ABCD - Paper Knife
03.Noythe – Early
04.Isä Fjord – Cura
05.Bluesynth - Detune Heaven
06.96wrld - Pirmas Rudeninis
07.Boyfriend – Untitled
08.Darius Vaikas – Zef
09.Wasted Gaze - Anything You Want
10.Nebbia – Live
11.Adam Beker – Olives
12.Drib - Hasta La Vista
13.Genn Bo – Badass
14.Marriage Proposal – R
15.Marriage Proposal – Down
16.Fingalick - Told You
17.Sedentary Birds - Harder (Mark Splinter Remix)
18.Justicious – CHCKRS
19.Fingalick – Coocoo
20.Eleven Tigers - Stableface Sketch
21.No Dog Barking - Streets Under Pressure
22.Ophex - Appetite Appeal
23.Teffa – Chronometer
24.Bjelleprojekt - Darbas, Seksas, Gamta
25.Vaiper Despotin - Gotham Taxi
P.S. Žiauriai faina, kad šiemet net DVI kompiliacijos, pasauliui pristatančios mūsų elektroninę muziką, pasirodė. „Silence Please!“ ir „We Will Riot“. Skirtingos, bet vienodai svarbios. Ir tam nereikia jokių Music Weekų.
D.D. 2004 - 2016
Degalai Mushroom CMS