Jonas ir jo chebra
Palikim šįkart didžėjus bei kitus elektronikus nuošaly. Jų, tiesa, ateinantį bus daug – ir „Inland Knights“, ir „M.A.N.D.Y.“ bei „Optimo“ pusės, ir Makoto, ir Ellen Allien, ir Prins Thomas, ir ATB, ir John Acquaviva, ir Steve Lawler… Bet bus kur ir ne sintezatoriškai gyvo klubinio kaifo pasisemti!
Kas_ Jonas Kennedy ir grupė
Kur_ Klubas „Tamsta“, Vilnius
Kada_ 11 16
Laimingų pirmadienių projektas „Mondayjazz“ pavasarį startavo su bristoliečio Jon Kennedy (jis tikrai neturi jokių sąsajų su JFK), nešino glėbiu šiltų ir tingių plokštelių, vizitu „Satta“. Tąkart jis didžėjavo, kaip daro didžiąją dalį savo išvykų, mat, kaip kalbėjo interviu, gyvi pasirodymai – didelis finansinis išbandymams organizatoriams. Dėl to Jon ir didžėjauti pradėjo – 17 metų prabūgnavęs negalėjo to daryti taip dažnai, kaip norėjosi, o muzikuoti juk kažkuo reikia – vis tas britiškas kūrybinis entuziazmas!
Ar dėl to, kad stojam į Šengeną, ar kad atlyginimai didėja, praėjus vos pusmečiui – lapkričio 16-ąją, galėsime išpildyti Jon lūkesčius ir paploti jam ir jo grupei klubo „Tamsta“ Vilniuje scenoje.
Paklaustas apie tai, kas naujo atsirado jo gyvenime nuo pirmojo vizito į Vilnių, Jonas nesuglumo: „Daug keliavau, įsirengiau virtuvę, nusipirkau naujus garsiakalbius ir „pasidariau“ naują šukuoseną!“ Be to, jis pridūrė, kad tikisi, jog vilniečiai jam ir jo draugams šįkart parodys dar daugiau miesto grožybių, nei praėjusį kartą. Mes mielai!
Taip, Mr.Scruffo kadaise į muzikines platumas ištemptas Jon Kennedy ir jo grupė visų pirma yra draugai, todėl kartu ir repetuoja, ir išgeria. Kai repetuoja, šešiese groja Jon kūrybą iš jau išleistų jo albumų. „Cut, paste, manilpulate and improvise“, - turbūt nesupyks Jonas, jei trumpai jo ir grupės esmę apibūdinsiu taip. Be entuziastams pažįstamų kūrinių, „Tamstoje“ bus ir labai malonių naujienų. Be to, žadamas mūšis tarp už būgnų šiuo atveju besislepiančio Jon ir didžėjaus. Be kraujo – tik natomis.
Garsai ir įkvėpimas – www.jonkennedy.co.uk, www.myspace.com/thejonkennedyfederation ir panašiai. Pasiruošk atsipalaiduoti ir gerai paplaukioti.
D.D. 2004 - 2016
Degalai Mushroom CMS