Persiritom
Kalendoriuje šis tas pasikeitė. Vietoj 2004 - 2005. Vadinasi, buvo proga švęsti ir atsisveikinti - praėję metai smagumo skalėje sustojo ties aukščiausia padala. Ir dar taip puikiai viskas su savaitgaliu sutapo. Abejingų liko mažai.
Taigi vakarėliai.
Į "Exit" neatvažiavo Justinas Garrettas, beje, tai antra nesėkmė šiam klubui 2004-aisiais - per Jonines kažkur pasiklydo ir tik rugsėjo 1-ąją atsirado Hernanas Cattaneo. Bet niekam penktadienį ši "smulkmena" nerūpėjo. Ignas i.v. ir Donatello išgelbėjo situaciją, nors, duodu pirštą įkąst, ne visi susirinkę ir žinojo, kas ten turėjo grot ir kas iš tiesų tai darė.
"Gravity" susituokė Tomas Boo ir 2Fresh (o aš tikėjausi mažų mažiausiai Ruslanos ir Statkevičiaus). Dar ir "Mis Boogaloo 2004" išsirinko, bet tai jiems nesutrukdė tvarkingai perleidus vairalazdę vokiečiams jau antrą sausio 1-osios valandą įgriūti į "Cozy". Jau nebe darbingos formos, cha cha. Aš žinau, ten traukia, nors tu ką. Turbūt kokio masalo prie durų pakabinę.
O šiaip visuose klubuose, kaip teigia dalyvavę, buvo daug žmonių. "Baltam bate" irgi daug ir juos visus atvežė beigi išvežė su naujais baltais VIP autobusais, o ir gražūs visi be galo buvo - nuo Miss Caras iki Miss bet kas. O "Arkoj" viskas praėjo be didesnių (ir mažesnių) skandalų, ramiai ir paprastai. Net nesusimušė ir nevėmė niekas, tik policininkus petardom apmėtė mušant dvylikai.
Tie Naujieji metai - beveik tokia pat proga, kaip kovo ar rugsėjo 1-oji. O gal net kaip eilinis pavasariškas savaitgalis? Net nebuvo kur fejerverkų padoriai įsmeigt (kažkaip iš sniego jie išlekia gerokai dažniau nei iš žemės), o sausio 1-osios oras buvo tinkamas piknikams lauke. Kur tai matyta? Kur besmegeniai? Kuo čia dėti besimezgantys pumpurai ant medžių?
Bet ką aš čia gadinsiu žmonėms atsiminimus. Tikiuosi, tau nebeskauda galvos. Ruoškis - Lietuvos naktinis gyvenimas porą savaičių atsikvėps ir paskui vėl pradės mėtyti bombas - Lenny Fontana, Laurio Lee gimtadienio fiesta su bene visais pernai geriausiais išrinktais diskžokėjais (aha, ir Ignas i.v. su Astralu ranka rankon), "Deep Dish", Dieselboy, kasmėnesinis dramenbeisas Kaune ir visi kiti dar neskelbiami gardumynai.
D.D. 2004 - 2016
Degalai Mushroom CMS