Ir vėl ačiū
Šį kartą ne už tokį drastišką veiksmą, kaip kovo pradžioje - apsukrūs "Briusly" kino baro valdytojai laiku susizgribo, kad su kaimynus auklėti - kaip šakėmis degtinėje piešti.
"Retroactive DJs" savo tinklapyje skelbia, kad šeštadienį, kovo 31-ąją turėjęs vykti "Yo Funk" pasišokimas "Skalvijoje" esančiame bare atšauktas. Dėl to, jog praėjusią savaitę tie patys "Retroactive DJs" sudrumstė patys žinot ką.
"tūso šį kartą nebus, nes Vilnius yra skirtas pamiegot, o ne kokiems tai čia vakarėliams su nežinia kas per muzika ir lankytojais, kurie vidury nakties kažkodėl eina rūkyti į lauką ir ten šneka, dėl ko turi trikdytis mūsų patrulių tarnyba ir prašinėti, kad žmonės tyliau bendrautų, o garsas bare turi nepermušti ausiai mielo 320, 325, 525 ir su retom išimtim A80 variklio gaudesio, kurio taip gera sengalvėlei motulei klausytis pavasario naktį iškišus galvą (su visom ausim) pro orlaidę.
nu ir bibideo international, bus dar tų tūsų, štai pvz dainų šventė neužilgo, o kur dar ansamblio „trimitas“ jubieliejus!".
Penktadienį Klaipėdos "Meridiane" numatytas ta pačia proga rengiamas "Retroactive DJs" vakarėlis su latviu Miks vyks. Danės vandenų gyventojai ne tokie jautrūs.
D.D. 2004 - 2016
Degalai Mushroom CMS