Kuris didesnis? Kuris sveikesnis?
Šį savaitgalį planuoti buvo galima maždaug nuo pernai - abu kitas diskotekas šįkart į nykų pavėsį nustūmę renginiai kasmet išpaikintų klubinėtojų dėmesio dalį susišluoja tuo pačiu metu.
Jau visi žino, kiek ir kokių salių bus "Metro", taigi nekartosiu, be to, daugelis turbūt ir apie neatvykstantį Kiko spėjo išgirsti. Pirmoji pasipiktinimo banga buvo ne tokia arši, kaip po tą patį Astralą apgavusio "Technical Itch" neatvykimo. Gal dėl to, kad šį kartą sužinota ir pranešta pagarbiai, prieš renginį?
Iškart po to, kai pasklido kalbos, kad pamaina - vokietis Rok, man pasidarė linksmiau. Ir dėl to, kad girdėjau daug gerų žodžių apie jį, ir dėl to, kaip reaguoja tautiečiai. Turbūt galėjo ir pats Chrisas Lieblingas pakeisti Kiko, vis tiek kažkas būtų baisiai nepatenkintas, "kad ne tas šaunusis Kiko". Kažin kiek procentų tų, kurie eis į "Metro" gyvai matė arba bent klausė tiek Kiko, tiek Rok įrašų? Aš tuo tarpu remiuosi profesionalų nuomone - "Techstylism" vaikinai naujajam šios nakties electro sąrašo lyderiui ploja choru. O tai, kad berenkant Rok puslapio adresą man net keturis kartus lūžo "Opera", matyt, irgi kažkoks geras ženklas.
Kažin kaip Rok reaguos į oficialius pranešimus spaudai, teigiančius, kad gerbiamasis vokietis ką tik iš kempinligės nasrų ištrūko? Ir ar perduos jis pėdas sumėčiusiam Kiko tikslią ano diagnozę - paukščių gripas? Na, suprantama, "Metro Promo" susinervino ne juokais, bet man tai kažkodėl kvepia lėkščiausiu metų juoku. Tikėkimės, kad užsieniečiai supratingi. O Astralas jau atsileidęs, žvalus nuo pat ankstaus ryto ir laukia vakaro. Beje, žadėjo daugiau su "Intro" nieko bendra nebeturėti. Bet magiška ten vieta, ką?
"Gravity" tuo tarpu niekas iš žadamų svečių neserga (bent kol kas), šįryt sakė man atstovė ryšiams su lankytojais Goda. Dar sakė, kad labai rūpinasi tiek diskžokėjų, tiek šokėjų imunitetu, todėl anksčiau spėjusius vaišins jaunimo mėgstamais vaistais nuo peršalimo - tekila. O tortas? O žvakutės?
Kad ir kokios staigmenos lauktų, kažkodėl bijau, kad per daug laiko šiam dviejų parų trukmės lėbavimui nespėsiu skirti net ir rytoj - vis dėlto labai masina prancūzų trumpametražių naktis. Bet gal nusibos?
Pabaigoje truputis linksmų nesąmonių. Kai praėjusį penktadienį buvau Kaune, vienas vaikinas priėjo prie manęs ir kikendamas atkišo "Disco Pogo" skrajutę. Kas yra, klausiu? Sako, o tau tas kairysis į Manfredą ("Nesakyk mamai") senatvėje nepanašus, tik jam nesakyk?.. Pakikenau ir aš, o skrajutę pasidėjau į saugią vietą - gal po dvidešimties metų reiks patikrinti? O "Disco Pogo" su tikrai visais dantim ir dar pagaląstais - rytoj Kaune, "City Cafe".
D.D. 2004 - 2016
Degalai Mushroom CMS