„Phantom Others“: drum’n’bass pavasaris/vasara 2013
Intakz, ne kartą mano bloge aprašytas ir kalbintas pasvirusio gyvenimo būdo didžėjus ir šiaip veikėjas, turi naują projektą. Drum’n’bass – šįkart lengvesnio ir skaidresnio – sklaidai skirtą.
Penktadienį, balandžio 26-ą, „Phantom Others“ startas simboliškai bus pažymėtas greta pagrindinės naktinės autostrados esančioje „ŠMC kavinėje“. Ta proga Gytis man papasakojo apie tai, kas yra fantomai, ir kuo tai skiriasi nuo jo kuruojamų leidyklų „Eternia“ ar „Soundium X“.
„Phantom Others“ – taip pat leidykla. Kaip jau minėjau, skirta melodingesniam, vasariškesniam, skystesniam ir lengvesniam drum’n’bass (a la „Souled“, buvusi gaivi šiokiadienio renginių serija), kurį Intakz palengva kaupė jau kurį laiką ir niekaip nepritaikė nė vienam iš aukščiau išvardintų leiblų. Taip ir susikaupė krūva iki atskiros linijos. Kadangi ne vienas būsimas „Phantom Others“ leidinys įrašytas jau senokai, iš čia ir vaiduokliškas pavadinimas, be to, paslaptingų vokalų irgi žada netrūkti.
Be penktadienio kavinėje, Intakz ir jo kolegos Hathor globojami „Phantom Others“ planuoja gausiau sudalyvauti viename iš vasaros festivalių. Įvairių kitų judesių irgi bus, kaip ir Intakz veiklos po „Eternia“ ar „Soundium X“ pavadinimais – atrodo, geros muzikos srautas nesiruošia stoti.
Pora jau paruoštų leidybai dalykų (beje, už vaizdą čia atsakingas taip pat Intakz). Gera!
D.D. 2004 - 2016
Degalai Mushroom CMS