Pirmadienis šeštadienį
Pastaruoju metu stengiuosi „hot spots” patikrai skirti vieną savaitgalio naktį iš dviejų. Pavyksta iš dalies – ir kitą nesėdžiu namie, bet dažniausiai neišgirstu ir nenuveikiu nieko aprašytino. Taigi penktadienį praleidžiu ir kimbu žvaigždėms į atlapus.
Naktis prasidėjo susidūrimu su viena labai legendine ir nusipelniusia asmenybe, Peteriu Hooku. Žiūrėdamas į mandagų poną mančesterietį, atgaivai geriantį tik energetinius gėrimus, dabar nepasakytum, kad tai jis yra „Joy Division” ir „New Order įkūrėjas”, vienas filmo „24 hour party people” herojų ir dar ne vienu rėžiu žymę muzikos istorijoje palikęs. Peteris pasakojo, jog ruošiasi į Kanus – ten drauge su dar pora britų filmų bus pristatyta juodai balta biografinė juosta "Control" (Aišku, pagal dainą "She's Lost Control") apie buvusį jo kolegą, nusižudžiusį „Joy Division” vokalistą Iana Curtisą. Aš tegaliu laukti filmo premjeros rudenį!
Šiaip ar taip, Peteris Lietuvon užsuko atidaryti naujos „Gravity” serijos – „Natūraliai”. Šiai pasiruošta iš esmės – klube nutiesti kilimėliai ir žaliuzės, viskas iš natūralių produktų. Natūraliai prie pulto užsidėjęs ausines, taip pat greit Peteris jas ir nusiėmė. Iškart atbėgo persigandęs Manfredas, klausdamas „O jis nepamiršo ausinių?”. O kam jos? Juk tikrai ne už mikso kultūrą jis buvo laukiamas!
„Fedde le Grande – Put Your Hands Up For Detroit” iš pradžių labai nugąsdino, bet vėliau viskas virto teisingu šlagerių vakaru. Kadangi pabėgau, gavau žinutę: „Prasidėjo aistros, daug roko ir daug „New Order!”. Taip ir turėjo būti, ar ne? Man užteko jį pamatyti, groti galėjo nors ir robotas.
Nepaisant legendų, visgi atradau geriausią sau nakties variantą, pirmadienį šeštadienyje. Naujos muzikinio gyvenimo būdo darbo liaudžiai svetainės "Mondayjazz" premjera, vykusi geroje vietoje Vilniaus senamiestyje, buvo papuošta gražiausiu bukieto žiedu – Jonu Kennedy. Aišku, mums jis labiau pažįstamas kaip solidžių downtempo albumų kepėjas (laukiame ketvirto), bet ir tokio kalibro muzikanto DJ setas buvo įdomus gerų ir teisingų veidų būriui. Kai kurie mielai snaudė ant sofų, bet ir tai netrukdė bendram daugiau teigiamam oro kvapui.
Kartais ir šeštadienio naktį reikia važiuoti laisva pavara – jokių užuominų į elektrą, techno ir kitas trankybes, vien tik maloniai minkšti vienas kitą sekantys iš visų epochų atrinkti įrašai – ir „Kraftwerk”, ir „Coldcut”, ir rimtas repas, ir Bob Marley, ir „Talking Heads”. Už pastarųjų „Once in a Lifetime” Jonas gavo riebiausią įmanomą pliusą ir šimtą bučinių – nes iš tiesų ta pusiau gulomis praleista vinilinė šeštadienio naktis sunkiai galėjo būti nuspėjama. Ir pakartojama. Baigėsi devintą! Kitų šaltinių teigimu - vienuoliktą. Kas ilgiau?
Nebent pirmadienį? „Mondayjazz" šiandien siūlo „Moxo Tengu” ir Jolitos Pabludo kolegės lietuvaitės 1.1 miksą. „Šis mixas buvo įrašytas specialiai ir yra skirtas tuščią pirmadienį užpildyti emocijomis”, - rašoma svetainėje, o aš jau parsisiunčiau.
D.D. 2004 - 2016
Degalai Mushroom CMS