I'll give it to someone special
Kalėdinių dovanų pirkimo plano dar neįpusėjau, bet dėl to blogai nesijaučiu, nes laiko dar yra, o savaitgalis buvo gražus ir be dovanų.
Pirmą vakarą tingėjau šokti ir buvau "AXX" filmuose. Per "Mazgą" susižavėjau neįtikėtinu vakarėliu "Intro", kur net barmenas turėjo medžioklinį šautuvą, o krintantys sušaudyti kūnai lingavo į "Happyendless" ritmą. Gal visai norėčiau, kad toks būtų mano paskutinis vakarėlis?
Dar penkioliką minučių buvau "Play" pasižiūrėti "Yo Funk" su Denisu ir Maziliu, kuris man nemažai apie jų sumanymą papasakojo: skrajutė šone parodo, ką duetas galvoja apie žmonių požiūrį į jų grojamą muziką, nes dažniausiai publika nesuvokia to, ką girdi, bet tai jiems patinka. Mazilio ir Deniso pagrindinis ginklas: geras kūrinys, kad ir kokio stiliaus ar BPM jis būtų, ir groja jie "Play" viską nuo džiazo, fanko, motown soulo, deep funk, rare grooves, library funk, triphop, hiphopo iki roko, kai pasidaro labai linksma. O fone rodo senus filmus.
"Play", anot Mazilio, yra geriausia vieta tokiai muzikai dėl mažos jaukios erdvės, namudinio paprastumo ir gerų savininkų, kurie nediktuoja komercinių sąlygų... Taip, būdama ten jaučiausi labai patenkinta - kas žaidžia stalo futbolą, kas rūko lauke (viduj - gero oro zona), kas linguoja į taktą susikibę už rankų ir visi dėkingais žvilgsniais šaudo į diskžokėjus. Gerai. Sako, tokių kartų dar bus ne vienas.
Šeštadienį ilgokai braidžiojau po pusnis. Nuo "Užupio kavinės", kur netikėtai buvo iškabinta rastamanų vėliava, būgnavo "Kaya" ir kaip visada regio šokiuos, skambėjo "Bam bam", iki Psicho baro Vingrių gatvėje, kur turėjo nuo dešimtos sOnik, Jose ir Quazar breikinti. Deja, aparatūra atvyko tik vienuoliktą, taigi vakaro pradžios ir nesulaukiau. Bet efektyviai pasėdėjom iškabos neturinčiame bare, ir greičiausiai kelio į ten nepamiršim.
Tuomet važiavome iki Lukiškių aikštės - autobuse sėdėjom dviese, lauke buvo tamsu, o iš garsiakalbių staiga užplėšė labai blogas rusiškas progresyvas. Toks, kur "davai, davai, davai". Buvo juokinga ir kartu baisu. Ramiau pasidarė tik pričiuožus prie "Gravity" ir pamačius širdžiai mielą "Nesakyk mamai" iškabą - laukimo nuotaikos negadino net būrys pagyvenusių suomių ir italų verslininkų.
Atėjusi garsiai galvojau, kad situacija nekokia, kad žmonės ne tie ir apskritai laikas būtų keisti idėją ar pavadinimą. Aplinkiniai į mane žiūrėjo kreivai. Bet. Situacija buvo tokia pat kaip Kaune prieš porą savaičių - per pusvalandį visi pasidavė be kovos, subėgo šokti, traukė nuo lubų barbes, mėtė jas į diskžokėjus ir buvo kiti. Pasidėjo prie sienų savo lakuotus batus, įdegį, makiažą, madingus apdarus ir pinigines, pamiršo pavardes ir taksi numerius. Ir atsidavė. Nebegalėjau prieštarauti kol kas geriausiam "Nesakyk mamai". Tada pasirodė dar trys vaikinai be kelnių, bet su instrumentais.
Jei jaunosios "Inculto" fanės būtų išvydę savo dievukus ant "Gravity" scenos, turbūt būtų jau išmetę albumus per langą ir suplėšę nuotraukas. Kadangi mane ištiko techninės problemos, kol kas negaliu patransliuoti pačios geriausios blogiausio kalėdinio kūrinio "Last Christmas" versijos, bet būtinai pasistengsiu tai padaryti šią savaitę. Dainavo visi!
Iš inercijos toliau rėkėm ir kartu su Bono per U2 "Where the Streets Have No Names", ir per "Nirvana", ir per visą likusį Manfredo popuri. Taigi skauda gerklę. Per Miss America paruoštus "Arctic Monkeys" jau tik verkiau, nes "I Bet That You Look Good On The Dancefoor" tikrai yra mano daina 2005-iesiems iliustruoti.
Taksi Davidas Bowie klausė "Is there life on Mars?" Snigo ir buvo gražiai liūdna.
P.S. Advento pabaiga gausiai aplaistyta krauju - tokia štai lietuviška realybė. Bokalas į galvą ir sienos bei grindys nutaškytos krauju "Žalioje papūgoje", daug sangokiškų smūgių dėl merginos ir viena mėlynė už tai, kad "per ilgai šiko" dailiame fanko vakarėlyje "Pas Erlicką", ir galiausiai trys su pjautinėmis žaizdomis ligoninėje po "Grupės prostitutės" kauniškiame B.O. Taip…Belieka palinkėti ramybės ateinančią savaitę.
P.P.S. Tiksliname kriminalinę kroniką
Oi, kaip per labai aš pasitikiu žmonėmis ir jų pasakojamomis istorijomis. Pasirodo, visai ne pačioje "Grupės prostitutės" diskotekoje šeštadienį incidentas vyko, o pirmajame kavinės aukšte - ten, anot "GP", susirinko pikti bukagalviai.
Ir dar "GP" prašė patislinti, kad "trys su pjautinėmis žaizdomis ligoninėje po "Grupės Prostitutės" kauniškiame B.O." yra mazu maziausiai nekorektiška ir neteisinga, ir gali sudaryti labai neatitinkantį realybės įspūdį kas vyksta per mūsų pasirodymus. Antrajame aukšte buvo susirinkusi tikrai puiki publika, ir vyko tiesiog šaunūs šokiai".
Pasirašau po kiekvienu žodžiu ir pažadu nuo šiol būti atidesnė faktų patikrai. Ir tikiuosi, kad visi pasveiks iki švenčių.
D.D. 2004 - 2016
Degalai Mushroom CMS