Aout6 apie fidget house
Šeštadienį „Funky Munky“ pasimatymą rengia du, sakykim, priešingi muzikos stiliai – fidget house ir disco. Susitikimo iniciatorius – aout6, arba Vytis Gruzdys, didžėjus, prodiuseris (ką tik išleistas jo remiksas Larry Tee kūriniui „I Love U“!) ir dizaineris (triūsia „Atari“ komandoje). Tad tegu jis ir papasakoja, kas tas disco į dvikovą šokių aikštelėje iškvietęs fidget house.
Taigi, Vyti, paaiškink populiariai, kas yra fidget house?
Tai yra house/garage/techno/electro/breaks mišinėlis. Keistas reikalas. Daug stiprių, net „debiliškų“ sintezatorių ir bosų. Dabar jis evoliucionuoja, net maišosi su minimal ir techno. Tuo aš labai džiaugiuosi. O atsirado jis Didžiojoje Britanijoje, kur ir dabar ramiai sau klesti. Dėka tokių, kaip Switch, Herve, Sinden ir taip toliau.
Kaip susipažinai su juo? Už ką jį mėgsti?
Palaipsniui. Visuomet buvau Herve ir visos tos chebros gerbėjas, taip palaipsniui ir groti ėmiau link tos pusės. Tai visiška diskotekų muzika – klausantis jos namuose kartais net nervina, cha cha cha. Bet tokios teigiama energija persmelktos muzikos jau seniai negirdėjau – turbūt dėl to ir mėgstu. Dar – už drasą ir „kvailumą“.
Už ką kiti jo nekenčia?
Dažnas žmogus fidget’ą maišo su „pigia elektrūcha“, taip pat vadina tai neintelektualia muzika, na, bet ji ir nėra intelektuali, niekas nesiginčija. „Ant smagumo“!
Kaip jau minėjau, Switch, Herve, „Fake Blood“, „Crookers“, Sinden. Mano fidget house himnas yra „Fake Blood – Mars“.
Fake Blood
4:23
Fake Blood - Mars (Original Mix)
Neseniai debiutavai „Gravity“, groji ir „Exit“. Pasiekimas?
Be abejo! Tai juk pagrindiniai Vilniaus ir Kauno klubai su savo istorijom ir nepaneigiamai stipriom šaknim bei įtaka klubinei mūsų kultūrai. Išties smagu ir džiugu, kad pradėjus grot iki šiol lieka šokėjų, cha cha.
Dabar – apie kitą renginio dalį. Ar tiesa, kad Vilniuje visos mergos eina iš proto dėl disco?
Tai aišku! Net gražu žiūrėt.
Kas, tavo manymu, dėl to kaltas?
Greičiausiai pati muzika. Arba, cha cha, gražūs didžėjai. Juk joje išties daug vokalo, gražios melodijos ir spacey atmosfera. Mergaitiška ir seksualu. Būtų sunku suprasti, jei jos iš proto dėl disco neitų.
Kas disco groja geriausiai - tau?
Mano manymu, Lietuvos disco princas yra St. Stereo. Nežinau, ar jis groja geriausiai, ar techniškiausiai, bet nemanau, kad tai – svarbiausia. Svarbiausia – muzika ir šarmas.
Kiek skrajučių esi sudizaininęs per savo karjerą?
Manau, kad jau netoli šimto milijonų. Vis dar skaičiuoju.
Kokiam renginiui labiausiai norėtum nupiešti?
Iš tiesų tas „piešimas“ jau padeda kiek pabosti, cha cha. Kai malonumas tampa darbu, ta malonumo dalis pradeda garuoti, kol susilygina su darbu. Na, bet neneigsiu, šis darbas – smagus.
Esu dizaininęs skrajutes ryškiausioms žvaigždėms iš šiek tiek kito muzikinio „stalčiaus“ nei esu pats, todėl, jei reikėtų rinktis, norėčiau „piešti“ sau artimesniems atlikėjams, ir, be abejo, reperiams!
Groji, pieši, prodiusuoji. Kokį dar talentą ruošiesi išsiauginti?
Žinoma, kad verslininko, cha cha! „Hobių“ jau per akis. Pagrindinė aistra šiuo metu – muzika, įvairiom prasmėm. Tikiuosi, tai ir liks pagrindiniu laisvalaikio užsiėmimu.
Ar švęsi Valentino dieną?
Nemanau. Bent jau paprastai nešvenčiu. Bet kas čia žino, visko gali nutikti. Jau pasimokiau, kad nieko negali žinot, bet taip dar įdomiau.
D.D. 2004 - 2016
Degalai Mushroom CMS