Paskutinis pasispardymas prieš adventą?
Jau seniai tamsu. Skambinu taksi ir startuoju. Su Višinskiu pasimatymas paskirtas zombių irštvoj "Stereo45", ten šįvakar techno . Na, beveik.
Taksi tąnakt vaidino labai svarbų vaidmenį. Jogailos gatvės link transportavo raudonas pasatas. Jaunuolio amžiaus vairuotojas klausė "Power Hit Radio", bet staiga nusipurtęs įkišo dekon kasetę. Nusipurčiau ir aš. "Musica Feliz"???
- Čia "RyRalio?" - klausiu aš jo.
- Taip, aha.
- Iš kur gavot ir dar kasetę?
- Ai, nu, draugas perrašė.
Ar jam patinka, nesupratau, bet, matyt, už progresyvą geriau.
Po dešimtos buvo praėjusios tik kelios minutės (aha, aha, kolega ir vėl vėluoja), o šokančių suskaičiavau trylika. Ech, tas jaunimas - kada jie pradeda, jei tokioj ankstybėj linksmumas jau veržiasi iš ausų? Guru Slut, vėl pasirinkęs "kitokį kelią", pjovė nejuokaudamas. Žmonių daug, bet padiskutuoti su kuo nerandu. Artėjant vienuoliktai pasirodė ir Višinskis bei dar keli pašnekovai. Sako, šiandien valdo Mattas Blackas. Sako, reikia į "Gravity". Gerai.
Eilė! Man jos patinka - vadinasi, neteks apžiūrinėti tuščių sienų ir siuntinėti SMS visiems iš eilės asmenims telefono knygelėje. Kol pasisveikinau su nežinia iš kur susirinkusiais seniai matytais asmenimis, SMS vis dėlto gavau: "Dubauskaite, prie baro!" Aišku, Višinskis. Kol groja Supacide, galima ir prie baro - ne, ne, labai geras tas Supacide, bet visas viltis šiąnakt dedam į Coldcutą. Ar tu irgi užaugai su "Ninja Tune"? Amonu Tobinu, "The Herbaliser", "The Cinematic Orchestra", na, ir lagaminus besikraunantis DJ Vadim ...
Viens, du, trys, dvylika nulis nulis. Svečias, keista, nevėlavo - vienas akiniuotasis keičiamas kitu. Ei, nuotraukoj Mattas Blackas gražesnis... iš kur tos raukšlės, ūsai ir barzda (mano tėtis labiau ten būtų tikęs)? Sako, jei diskžokėjas groja gerą muziką, net nežiūri į jo fizinį stovį, juo labiau nekreipi dėmesio į mikso subtilybes. Deja. Missy Elliott - "Work It" kreivai pynėsi su Seano Paulo - "Get Busy", taigi dėmesys jau koncentravosi į visas smulkmenas.
Juokingiausia, kad pilnai "Gravity" salei mestas šlapias skuduras buvo nė motais. Paklausiau šokėjos Olios: "Kaip tau?". "Nereaaaliai!". Aleksandro net neklausiau - jis jau beveik plėšė nuo savęs marškinėlius. Taip, party goes on, visai smagu, šokau ir aš. Bet taip šokčiau ir per kiekvieną "Boogaloo". Gal aš buvau per blaivi, kad susitaikyčiau su tuo, kas vyksta? Turbūt su scenos draugais Mattas Blackas juokdamasis vadina Lietuvą barbarų kraštu, bet mes tikrai žinom, ką moka ir gali Coldcut - tai kam mus apgaudinėti?
Višinskis vėl rašė (tokioj spūsty pasimesti lengva) - "Nekenčiu, kai sako uuuh (trumpas aukštas spygtelėjimas mosikuojant rankomis - D. past.). Išgeriam. Ten pat". Tada jis man išaiškino, kad muzika be gitarų yra blogai, tiesiog labai blogai ir kad laikas atgal. Skambant paskutiniems Mr. Scruff - "Get a Move On" (pagaliau šis tas iš "Ninja Tune", nesvarbu, kad 1999 metų...) akordais pamojavom parsidavėliams ir išėjom laimės ieškoti.
"Cozy" miesto nenušlavė, tiesa, spėjom tik viršuj pasisukioti, bet "akys - sielos veidrodis", todėl grįžom ten, kur pradėjom. Bet man jau nebeįdomu. Sako, imk, išgersi, bus geriau. Ne.
Taksistas įnirtingai klausinėjo, kuriuose Vilniaus klubuose groja rusišką muziką. Sakė, šeštadienį jam laisvadienis - eis iš proto. Sėkmės!
D.D. 2004 - 2016
Degalai Mushroom CMS