Koncertų centrui reikia pavadinimo. Siūlau.
Kaune yra K. Petrausko gatvė bei M. ir K. Petrauskų muziejus, J. Gruodžio gatvė, konservatorija ir muziejus, M. K. Čiurlionio gatvė ir muziejus, J. Naujalio mokykla… Danieliaus Dolskio skulptūra irgi yra.
D. Pomeranco orkestras
www.mic.lt
D. Pomeranco orkestras
Tik niekaip iki šiol neįamžinti Moiše Hofmekleris (ir jo šeima) bei Danielius Pomerancas, bene svarbiausi Kauno muzikantai iki Antrojo pasaulinio karo, būrę orkestrus, įrašinėję plokšteles Londone, gyvai transliuoti per radiją ir groję keliskart per dieną.
Groję net uždaryti į Kauno getą - taip, ten buvo suburtas 40-ies profesionalų geto orkestras. Beje, abu šie muzikantai išgyveno holokaustą, Pomerancas po karo net grįžo pagroti į buvusį „Konradą“ - „Tulpę“.
Kauno geto orkestras
www.mic.lt
Kauno geto orkestras

Kaip tik dabar Kaunas ieško pavadinimo būsimam koncertų centrui Aleksote. Tarp siūlymų, už kuriuos kviečiama balsuoti, yra ir Čiurlionis, ir Naujalis, ir Dvarionas, bet aš į sąrašą traukiu M. Hofmeklerį ir D. Pomerancą. Savo variantą įrašyti galima kiekvienam.
Hofmeklerbandas
www.mic.lt
Hofmeklerbandas
P.S. Tiesa, Viktorą Kuprevičių įamžinti irgi reikėtų. Bet, manau, jam tiktų kažkas universalesnio, nei koncertų centras.
D.D. 2004 - 2016
Degalai Mushroom CMS