Ačiū
Prireikė šiek tiek laiko ir antivakarėlinės terapijos atsigauti po penktadienį patirto malonumo. Džeimso buvo daug.
Gerai, kad susidomėjusių buvo ne per daug, taigi mano mėgstamiausio blondino užteko visiems. Įtariu, kad jei vis dėlto būtų egzistavę įprastiniai "Gravity" sąrašai, klubas tikrai būtų sausakimšas. O dabar susirinko tik ištikimiausi ne klubo, o vardo garbintojai. Su pažįstamais buvo striukoka, bet, kaip žinia, nuo elektroninės muzikos žmonės pasidaro itin draugiški, taigi ne kartą buvau kviečiama įsilieti į linksmų akiniais ir šviesiais apdarais pasidabinusių jaunuolių ratelį.
Ivanoff praleidau pusiau sąmoningai, o ir nauja pažįstama Giedrė tikino, kad pastangų įtikinti publiką vaikinas per daug nedėjo - ne kartą uždėjęs gabalą tiesiog bėgdavo prie baro atsigaivint. Bent jau būtų visiems degtinės pastatęs, jei jau pats šildyt tingėjo...
Gerai, kad toli gražu ne visi diskžokėjai tokie, o Zabiela net labai ne toks. Kaip griebė viena ranka už įrašų, kita - už aparatūros, taip ir išsilaikė iki ryto. Šypsojosi kaip visada visą laisvą nuo įtempto darbo laiką. Ir pasirašinėjo... Ech, kai šeštadienį pusiau juokais papasakojau apie tai draugui, šis mestelėjo: "O tai ką, didžėjus tau ne žvaigždė?" Na, kad labai jau žemiškai jie atrodo vos pusmetrį nuo publikos tepakilę. Tačiau, kita vertus, žiūrint, ką už pulto meistrauja jaunasis britas, sunku pavadinti vien įrašų leidimu, taigi kaip atlikėjas visą teisę gerbėjų būriui jis turi.
Labiausiai penktadienį man patiko tai, kad nebuvo žiauru. Aišku, kai kam tai kėlė problemų ir nepasitenkinimo, bet tokie atsigriebti kitądien galėjo "Globale" - ten, guodėsi likę gyvi, Džeimsas žudė net vardų nepaklausdamas. O "Gravity" viskas prasidėjo nuo visai rimtų, bet pavasariškai kutenančių breaks, tuomet perėjo prie breiksinių medliakų. Žinoma, ir mano anos savatės hitas "The Church - Under The Milky Way" jau po antros savo vietą visos salės širdyse rado.
The Church
4:57
Official promo music video for "Under The Milky Way" performed by The Church in HQ. Released on Arista Records. This video is posted courtesy of Sony Music Entertainment. "Under the Milky Way" is a 1988 song by Australian alternative rock band The Church. Written by the band's vocalist and bassist, Steve Kilbey, and his then-girlfriend Karin Jansson, the song was originally released on The Church's Starfish album and won the Australian ARIA award for best song in 1989. The song was the band's only international hit, staying in the U.S. top 40 for several weeks, and charting in Canada (#69) and the UK (#90). In their native Australia, "Under The Milky Way" was also a hit, peaking at #22 (source: Wiki) The Lyrics are posted below: Sometimes when this place gets kind of empty, Sound of their breath fades with the light. I think about the loveless fascination, Under the milky way tonight. Lower the curtain down in memphis, Lower the curtain down all right. I got no time for private consultation, Under the milky way tonight. Wish I knew what you were looking for. Might have known what you would find. Wish I knew what you were looking for. Might have known what you would find. And its something quite peculiar, Something thats shimmering and white. Leads you here despite your destination, Under the milky way tonight (chorus) Under the milky way tonight.
Po truputėlį greitėjant skambesiui ir įpynus "Kraftwerk - Radioaktivitaet" naujausią, galbūt net nuosavą, versiją, šiek tiek po trečios klubas jau drebėjo nuo "wut wut wut wut" ir "I'm the unforgettable blaster". Nebesupratau ir iki šiol nesu tikra, kaip įvardyti tuos stilius - ir hausas, ir techno, ir šiaip gerai bei šviežiai skambėjo. Hitai leidžia pasijausti "saviaku" ir dainuoti kartu, taigi "Oh my god it's techno music" buvo staugiamas iš visų mano galvos pusių.
Tikrasis šou prasidėjo jau bemušant penktą - ir skrečo ant hauso atsirado, ir kitų netikėtų privalumų. Lyg ir pakeisti svečią turėjęs Mindaugėlis tiesiog pažadėjo pingpongą iki galo ir angliškai padėkojo už naktį, o Džeimsas tuoj pat pasigavo tą "Thank you" ir nusemplavo iki begalybės (dažnesni jo žiūrovai teigė, kad ne pirmas kartas, bet vis tiek skamba gerai). Ištvermingiausi galėjo lūpą atvėpę stebėti ir ploti, tą, beje, draugiškai ir darė. Ir skandavo "Zabiela, Zabiela". Į tai atsakiau šypsena.
Mindaugėlis turbūt kaip visada baigė blaivia galva klausant nelabai ypatingą "Saulelę", bet salei, matyt, tai priminė kažkokias stebuklingas praėjusių "Pure" renginių akimirkas, taigi spiegė visi kaip per vakaro piką.
Niekas nenorėjo išeiti - gerai, net ir pri(si)vertus tai padaryti laukas džiugino rytine šiluma. Jau tolstant nuo klubo mano ausis išgirdo apie "G" viduje vykusį afterpartį. Buvai, matei?
Ir dar kartą - ačiū už naktį.
D.D. 2004 - 2016
Degalai Mushroom CMS