Pusiau kultūringai
Kai tauta nuolat reikalauja kokybiškų naujienų, viena ne itin maža bendraminčių grupė sėkmingai pradeda penktąjį sezoną. "Arkos" dramenbeiso vakarai - vis dar geidžiami ir populiarūs. Kaip šiandien atsimenu praėjusių metų rugsėjį, kai apkaltinau save muštynėmis vienoje iš tų diskotekų . Tai negi praleisiu progą pasitaisyt?
Kaip ir prieš metus - s0nik gimtadienis. Pernai svečio teisėmis šia proga grojo Lauris Lee, šįmet - jau pats solenizantas. Kaip visada perpildyta. Kaip visada daug gražios jaunuomenės (kas sezoną - po naują gūsį) ir padorus skaičius dinozaurų. Kaip visada kažkas pasibučiuoja ne su tuo, paskui gailisi ir kėsinasi žudyti liudininkus. Kaip visada Astralas setą baigė su Andy C "Bodyrock" ir kaip visada tada jau šoko visi. Red1, neseniai pakeitęs slapyvardį, šį kartą buvo santūresnis, nei įprastai, ir neišmaudė aluje nė vienos merginos (nebent labai gerai slėpėsi). Tačiau sugebėjo dar kartą išjudint absoliučią daugumą mesdamas "Smells Like Teen Spirit". Seniai patvirtintas faktas, kad klasika visada suartina.
Senamiestyje gera leisti naktis dėl to (be visų kitų moralinių, kultūrinių ir šiaip patogių priežasčių), kad visada šalia atsiras dar vienas veikiantis baras, kuriame galima sėkmingai pakeisti aplinką. O jei baras ir su diskžokėjais, tuo geriau mums.
"Cozy" yra velnio irštva, prisidengusi ramumos ir daugelio sėdimų vietų bei ankštos šokių aikštelės skraiste. Be to, didelėmis raidėmis surašytas grojikus tramdantis įsakymas nesukti rankenėlių daugiau nei nustatyta riba. Tai kas? Manai, šokiai ten nevyksta? Apsigalvok. Praėjusį savaitgalį sienos šiaip ne taip atlaikė "ekskliuzyvinį" "Boogaloo" pasišokimą, puoštą auksiniais sijonais ir tigrinėmis liemenėlėmis, o penktadienį dar kartą mūro stiprumą ten tikrino "Partyzanai". Saldžiau, nei labiau elektrinių gitarų ir geležinio ritmo tramdytojams įprasta, bet tokia jau aplinka, beje, retokai juos supanti, pasitaikė. Labai apsidžiaugiau išgirdusi 3rd Face "Canto Della Liberta" - jau beveik metus keliu ja sau nuotaiką namie ir štai jau antrą savaitgalį iš eilės (anąkart - Karaliaus dėka) girdžiu šokiuose. Tuo tarpu švelniai, bet vis labiau svaigstantis baras net ir penktą ryto neskubėjo tuštėti. Aha, atšalo naktys, viskas aišku - ant suoliukų nebeprisėdėsi...
- 3Rd Face
6:30
- 3Rd Face - Canto Della Liberta [Vandalism Remix] vidio vj kytt
Kad neįkyrėtų, vienoje vietoje nedera užsibūti ilgiau nei dvi ar tris valandas, sako išgalvota taisyklė, taigi klystkeliai vedė toliau. Deja, veikiančių barų ne per daugiausiai aptikom (į "Pabo Latino" nebeįleido) ir vakaras buvo paskelbtas pavykusiu bei uždarytu.
Šeštadienį leidau kultūringai, su knygomis, žurnalais ir filmais ir net nepastebėjau, kaip atėjo vidurnaktis, taigi nieko, susijusio su šokiais, nebenuveikiau. Bet. Kolega iš djscene.lt turėjo garbės, padorumo ir noro apsilankyti stadionu apsimetusiame "Galaxy" ir savo ausimis įsitikinti, kad populiariausias - nebūtinai geriausias. Tai dar ne esmė. Ant scenos bešėlstant DJ Tiesto Audrius susitiko vaikiną iš vienos internacionalinės grupės (kas nešokinės...) kuris pašnibždėjo, kad šiuo metu ieško komandos, kuri sugebėtų atsigabenti Lietuvon Carlą Coxą. Neva labai gerą sandėrį išsiderėjo per savo kanalus. Taip, taip! Labai prašau ir palaikau!
Tuo tarpu kiti, kalbinti po olimpinio diskžokėjo pasirodymo, beveik vienbalsiai teigė kažką panašaus į "aaaaaaai, tranzpopsis". Ir tik vienintelis Tomas pripažino, kad vis dėlto buvo į ką pažiūrėti - didelė graži minia, gerai skambanti muzika, kad ir ne pati pati, bet būtent tokioms ir dar didesnėms masėms valdyti skirta.
Jau renkuosi ateinančio savaitgalio vakarėlius. Ar pastebėjai, kad trečdalį rudens prastūmėme be didesnių depresijos potvynių? Taip ir toliau.
D.D. 2004 - 2016
Degalai Mushroom CMS