Gonjasufi joga, Wasted Gaze toliai, Remedy kojos, Zebra Katz fizinis ir kiti sportai
Pirmas metų mėnuo netruko prabėgti, ir jau spėjo užnešti naujų speigų į kolonėles. Maniškių turinys šiandien nors sportiškas, bet kiek klaidesnis ir tamsesnis, bet drugelių irgi galima rasti.
ALBUMAS
Gonjasufi – MU.ZZ.LE
Naujbas – tikrai daugiau nei viena prasme, ir įdomu tokių naujienų sulaukti iš „established“ atlikėjo – dešimtukas iš Gonjasufi, balso kerėtojo iš JAV vakarų pakrantės. Niekur neskubam ir net prilėtinam juostą, pasibarstom pelenais ir dykumos smėliu, įeinam į plūgą ir užsiklojam rūku. „MU.ZZ.LE“ jau išleistas – kaip visuomet – „Warp“ ir prieinamas visais padoriais būdais.
RINKINIAI
Tectonic Plates Vol. 3
Šempirmą „Fabriclive“ jau klauso visi, kas netingi, o mikso autorius Pinch tuo tarpu rūpinasi kovo 19-ą (nebe taip ir tol) pasirodysiančiu gražiausių savo leiblo „Tectonic“ žiedų bukietu – „Tectonic Plates Vol. 3“. Nemiksuotu. Žemiau – keletas reto stiprumo kvietkelių iš leidyklos senbuvių ir naujokų. Kai kurie jau pažįstami iš fabriko ar kitų gamyklų... Bet iki šiol neišleisti! Plačiau kad ir čia.
Sinterklaas Society
Prancūzų svajoklių leiblas „Youngunz“ suruošė karšto vandens pūslę minusiniam sezonui. Rytams. Paprasta ir vaisku. Visas „Sinterklaas Society“ perkamas čia.
MIKSAI
Nuotoliniu būdu visada labai mėgau juoduosius klaipėdiškio Remedy ritmus, džiugu, kad jis nestovi vietoje ant repo kampo ir įrašė šokliai kojinį setą – mirtiną kombinaciją.
Jau buvau bepradedanti pakuoti drum‘n‘bass revival‘ą į archyvines dėžes ir žvalgytis naujų vėjų laužytoje sferoje, bet štai tokie jaunuoliai, kaip Pessimist, ima ir reikalus pastato ant ausų. Rimtas, šaltas,bet visai ne pesimistiškas padavimas!
TRUMPI
Wasted Gaze – Untitled States
Prieš beveik pusmetį Endis man sudainavo „Dainas Dainai“, kur tilpo devynetas nebaigtų ir neviešintų jo kūrinių. Šiandien Endis į sceą šaukiamas kaip Wasted Gaze, ir debiutinis jo EP pas „Partyzanus“ yra kažkur toliau, nei minėtas mixtape.
Neįvardintose valstijose, turbūt taip galima apibrėžti geografinę muzikos padėtį. Čia yra ir aplink Mičigano ežerą besisukančios Amerikos, ir rūgštynių pievelių, ir tradiciniais rūbais pasipuošusios, bet į vakarus per kasetinį magnetofoną besidairančios Afrikos. Daug iškart atpažįstamų įtakų, bet tuo pačiu ir toks nenusakomai nepamainomai endiškas kokybinis ir estetinis požiūris, verčiantis atsidusti ir įsikibti tvirčiau. Kaip smagu, kad tai – tik pradžia. O kad „Untitled States“ užfiksuotų ir platusis užsienis, pridėtas ir jau labai artimo mums (kažkas net manė, kad ponas į Vilnių persikraustė) Dirk Leyers remiksas. Galima ir tiesiog paklausyti „Soundcloud“, o finansinį respektą mielai priims „Juno“ parduotuvė.
Scuba – The Hope/Flash Addict
Labai dažnas šios rubrikos ir mano namų diskotekos svečias Scuba vis dar išleidinėja naują savo albumą „Personality“ į pasaulį. Jį pasitiks ir vasario 3-a pažymėtas singlas, kuriame ir kietiakų himnas „The Hope“, ir bangeris „Flash Addict“, į albumą, beje, nepateksiantis. Dėl to vertas užfiksuoti atskirai!
ŽIŪRIMI
Iki „D-Pulse“ Arteko vaizdų gal kiek trūksta, bet grupė keistu pavadinimu „Varškės ežeras“ skambasi ir žiūrisi vis tiek labai artimai nostalgiškai.
Apie mokyklą, pareigas, kales ir paprastumą. Maksimalus rezultatas neįsitempinėjant. Beje, mūsų tropikalistas Boyfriend su Zebra Katz irgi įrašė singlą – jis jau čia pat! Kol kas žiūrim ir mokomės. Siunčiamės nemokamai iš čia su krūva puikių remiksų.
Na, ir dar viena kelionė atgal (dviguba, nes darbas jau senas), į vakarus, į dykumas. Kažkaip vakar vos neapsiverkiau prisiminus ir peržiūrėjus/perklausius. Geras Dusty Kid, geras ir John A. Alonzo filmuotas retrokinas.
Kas naujo jūsų ausinėse?
D.D. 2004 - 2016
Degalai Mushroom CMS