#73 Rookas: LXXIII
Ne kartą teko su Rooku pasipliekti žodžiais Djscene.lt forumuose, bet jo skoniu muzikoje nesu suabejojusi. Jis grynas ir išieškotas, ir tikrai ne siauras, kaip galbūt pasirodydavo fleimo įkarštyje. Bet forumai – jau praeitis, šiandien Rookas kartu su Split Pulse ir kitais kolegomis palaiko techno pulsą kaip „Didžiųjų agregatų inžinieriai“.
Rooko „Dainos Dainai“ tuo tarpu ne visai techno. Ir ne saulėtam rytui, nors būtent tada miksą perklausiau. „Surinkau muziką, kuri groja mano namuose, taigi tai kaip ir pasisvečiavimas pas mane“, - sako autorius ir prisipažįsta esantis tamsos žmogus. Ir palinkėjimą dar turi!
„Visų pirma ačiū, jog esi, darai ir eini koja kojon su mūsų (ir ne tik mūsų) muzikine scena. Tiesą sakant, nustebau kai gavau pasiūlymą įrašyti Dainas Dainai, bet tuo pačiu ir labai nudžiugau. Man tai tapo šiokiu tokiu iššūkiu sulipdyti tai, ko nepavyksta šokių aikštelėje, o ir nenorėjau, jog tai būtų miksas muzikos skirtos šokiams. Kviečiu Tave ir visus Tavo klausytojus pasisvečiuoti mano kasdienybėje, tai muzika su kuria keliuosi rytais bei su kuria einu miegoti naktimis. Amžinos savęs paieškos ir to kas aplinkui. Nesustok ir visada ieškok!“
Rookas @ Soundcloud
Čekiraut ir „Didžiųjų agregatų inžinierių“ interneto namus: naujienos, podcastai, pokalbiai.
D.D. 2004 - 2016
Degalai Mushroom CMS