„Jammin“: The End
Ketvirtadienį publikavau savo nuogastavimus dėl „Jammin“ festivalio programos pagrįstumo, ir jau penktadienį perpiet susitikau su dviem renginio organizatoriais (ne „Diskoholikais“) – jų iniciatyva. Draugiškai pašnekėjom ir pasidalinom patirtimi. Taip pat organizatoriai man pranešė, kad „Jammin“ šiemet, deja, atšaukiamas – bilietų prekyba į jį sustabdyta.
Galiu pasakyti, kad taip, mačiau, kad sutartys su „Onyx“ ir „Dub Pistols“ ir naujai užbookintu Method Man egzistavo, taip pat man sakė, kad pirmieji atlikėjai pakeitus renginio datą buvo apie tai informuoti ir sutiko groti nauju laiku.
Manau, organizatorių lūkesčiai buvo per dideli, deja, jie nepasiteisino, todėl renginys ir atšauktas, iki kol nesukėlė didesnių problemų. Tikiuosi, ateity (ir grąžinant pinigus už bilietus) viskas vyks sklandžiau, ir nepatenkintų ar be reikalo įtarių žmonių bus daug mažiau.
P.S. O konkrečiai „Diskoholikai“, jei dar tęs savo koncertų organizatorių veiklą, gal visgi turėtų patikėti kam nors kitam administruoti feisbuko puslapį, nes nei gražu, nei juokinga matyti kažkokius visiškai nepagrįstus viešus kaltinimus tiek man, tiek kitiems asmenims, bet apie tai jau esu rašiusi.
P.P.S. Per daug šiemet festivalių. Vėlgi kartojuosi.
D.D. 2004 - 2016
Degalai Mushroom CMS