#100 Tavotėvotėvai: オーディオTAPE
Justas Fresh. Už pulto seniau, nei pats atsimena. Kiek muzikinių piligrimysčių nuėjęs, kiek ledų pralaužęs ir kiek kartų pats save nustebinęs atradimais bei pareiškimais. Joks atsitiktinumas, kad tai jį, vieną mylimiausių savo didžėjų, prieš ketverius (oho, time flies when you’re having fun) pakviečiau atidaryti rubriką „Dainos Dainai“.
2,5 tūkstančio perklausų, aišku, ne stebuklai, bet „The Surftape“ yra vienas gražiausių rubrikos įrašų iki šiol. Taip, iki šiol, nes skaičiumi 100 žymiu „Dainų Dainai“ uždarymą, kurio negalėjau patikėti niekam kitam. Tiesa, Justą eteryje keičia jo alter ego Tavotėvotėvai ir geriausia, ką 9-ajame dešimtmetyje įrašė bei išleido Japonijos muzikantai. Linkiu, kad オーディオTAPE, arba „Audiotape“ pagerintų pirmojo mikso rekordą. Ir skambėtų visur, kur būsim, visą vasarą.
Ačiū beveik 100-ui Lietuvos (ir porai Latvijos bei Estijos) didžėjų ir „Dainų Dainai“ namams „Neringa FM“ už ketverius kas antrų ketvirtadienių metus ir manau, kad tokio gero vakarinio slot’o tikrai nereikėtų paleisti vėjais. Netrukus sugalvosiu, kaip gi jį išnaudoti.
„Dainos Dainai“ suarchyvuotos mano „Mixcloud“ profilyje, taip pat niekur nedings iš „iTunes“. Kurios jums geriausios?
D.D. 2004 - 2016
Degalai Mushroom CMS