DJ Makaronai ir Kulšelės LIVE
Aš tai tikrai suprantu, kad ne visi gali samdytis įvairių ryšių specialistus, ir tikrai ne kiekvienai įstaigai, barui, parduotuvei jų reikia. Daugeliu atvejų net smagiau ir jaukiau, kai apie save žinią skelbia pats kūrėjas, pardavėjas ar atlikėjas. Bet kai susiduria tas savumas ir tautinis verslo modelis „darom viską visiems“, kartais išeina... šio įrašo pavadinimas.
Ne kartą jau esu sakiusi, kad nemiela šokti ten, kur kiti valgo, ar valgyti ten, kur kiti jau baliavoja, bet normalu, kad tokiame mažame mieste neišgyvensi vien didžėjus girdydamas ar vien vegetarus stiprindamas. Reikia normaliems žmonėms ir užkąst, ir išgert, ir palinguot, tai ir normalu atrodo siūlyti jiems viską kartu. Įtikti visiems.
Tuomet į įstaigos aprašymą vos telpa burgeriai, džiazas, lounge ir didžėjai. Čia jau truputį juokinga. Ir dar visai nieko tokio, jei ryte paskelbęs apie dienos pietus, vakare tas pats socialinio tinklo vienetas pakviečia į koncertą. Bet kai viename poste telpa ir kulšelės, ir „hey, hey, hey, o jau po keleto valandų jūsų pietus pietus sukratys DJ Dalgis“!, tai aš jau nebesuprantu, ar čia gastro, ar disko kultūra. Ir ar išvis kultūra. Nė nereikia pirštais badyti – pavyzdžių srautas kasdien „Facebook“ liejasi.
Tiesa, nekursi gi skirtingų informacijos šaltinių dienai ir nakčiai – vėl kils nepasitenkinimo banga dėl papildomo spamo. Tvarkingos ir optimalios išeities čia nematau, nebent.... sumažinti veiklų skaičių. Kad baras būtų baras, o picos nesisuktų vietoj plokštelių. Yeah, right.
D.D. 2004 - 2016
Degalai Mushroom CMS