Noriu tingėti!
Esu visai nedarbinga. Na, koks čia gali būti nusiteikimas ir motyvacija, kai keturias dienas miegojau, kiek norėjau, o po poros vėl laukia malonumai?
Taigi jokio intensyvaus klubinėtojo kol kas nesumedžiojau, na, ir šiaip nelabai daug ką papasakoti turiu - svarbiausia, kad buvau ten, kur visi buvo saugūs ir linksmi. Kitur gi vėl teko griebtis greitųjų (per, hm, visai ramiai atrodžiusias "Rasta Kalėdas" "Intro"), tekėjo kraujas (Kate Moss vardo vertas vaizdelis "Villon" tualete per "Pure Christmas") ir verkė bei alpo merginos (kažkas, su protu apsipykęs "Exit" leido ašarines dujas). Nusibodo man nelaimes konstatuoti! Aš gi ne kokia kriminalinės kronikos gerbėja. Dėl to galvoju, kad per šventes man labai pasisekė, kad neteko savo akimis nieko panašaus regėti.
Atsipalaidavau ir buvau tik dviejuose vakarėliuose - "Boogaloo" atsiradau jau tik trečią ryto, na, kaip visada "Cozy" - tuomet man ten mieliausia. Ir išties buvo miela. Ir sausakimša. Karnavalo nelabai įžiūrėjau, bet smagiai svaigau hitų ir bučinių sūkury, ir rytas atėjo neįtikėtinai greit.
Tai argi užteks man vienos nakties linksmybių? Taigi pirmadienį šiek tiek prieš vienuoliktą jau kaip įbesta stovėjau "Salero". Žadėtų šokių su "Nesakyk mamai" dar nesimatė, taigi klausiau prizo vertų istorijų apie Kalėdų naktį. Viena pažįstama pora taip skubėjo į "Arbatos mėgėjų klubo" susirinkimą "Ring Bar", kad per neapsižiūrėjimą įpuolė tiesiai į "Helios"! Jiems ten visai patiko, susipažino su DJ Groovy, išdėstė nuomonę apie jo grojamą hausą, stebėjosi, kad liaudis ne visai tinka aplinkai bei muzikai, ir tik kitądien jaunuoliai suprato, kad ne ten pataikę buvo! Kolosalu.
Kai pirmasis "Salero" ponas Rubenas jau šildė patalpas elektra, klausiau istorijų toliau. "Regeneration" ne visai romantiškoj "Romantikoj" irgi praėjo puikiai, visi live ir nelive buvo nepriekaištingi, tik girdėjau nuoskaudų, jog neva "Stereo45" kompanija vakarėlį boikotavo - tokie gandai atėjo iš "Stereo" stovyklos į "Techstylism". Ak, skaudu neskaudu, sentimentai nesentimentai, kaip sunku išsisukti tam mažam mūsų pasaulėly, kai net artimiausias kaimynas - konkurentas. Prisipažinsiu, man ir pačiai buvo nejauku skrajutes su tuo adresu matyti, betgi, po galais, "time goes on" ir dabar jaučiuosi net kai ką praradusi, kad ten neužsukau.
Tuomet mažojoj "Nesakyk mamai" rezidencijoj užvirė jau tikras "bang bang, rock'n'roll" ir nieko nebeklausiau, o skubėjau šokti ir iš mano jaukių planų kukliai pasėdėti su draugais išėjo šnipštas. Spėk, ar nenuėjau vėl į "Cozy" prieš ketvirtą? Velnio kavinės veisiasi toj gatvėj!
Einu surašyti viename lape visus Naujųjų nakties įvykius - planuoju burtų keliu išsirinkti. O tu?
D.D. 2004 - 2016
Degalai Mushroom CMS