Velykinis liamūras
Pirmą kartą per pastaruosius kelerius metus šventą Velykų naktį neryraliavau ir apskritai likau namuose. Iš dalies dėl šeštadienio įspūdžių!
Penktadienį, kuomet "Gravity" nuo Romano Flugelio iškrovų dingo elektra, tai sužinojau iš eilinių SMS. Viskas atsirado po keliolikos minučių, įsikišus nagingajam (skaityk naujausią popierinę "Pravdą") Rubenui ir diskoteka buvo tokia vykusi, kad mane apie tai informavę draugai net neatsiminė, ar grojo "Rocker". Jau kito "Everlast" su Berlyno kaubojumi Troy Pierce tai tikrai nepraleisiu.
Dar girdėjau, kad projektas "Miami Vice" bare "Woo" pavyko taip labai, kad keletą kartų net reikėjo stabdyti norinčius patekti vidun. "Feiskontrolo" taisyklių nebuvo kam taikyti, nes visi, dailiai sustoję eilutėn, buvo reikalingi. Viduje drisko šviežiai pagaminti firminiai vakaro marškinėliai, o tokios minios vargšai barmenai dar neregėjo.
Iš pradžių itin keistai man skambėjęs šeštadienį tame pačiame "Woo" vykusio mikrovakarėlio "Marionetė" pavadinimas vis dėlto buvo labai vykęs. Po "Everlast" ir kitų penktadienio bombų susibėgęs branduolėlis vangiai gulėjo pasieniais ir leidosi už virvučių tampomas min_for, Eric Orange ir X-Ray. Giliai minimali muzika neprieštaravo gulimajai padėčiai, tačiau įsisukęs ritmas galiausiai išjudino kelioliką šokėjų.
Aš išsijudinau naujausio gandų objekto - buvusio "Connect" - link. Buvau girdėjusi, jog atsinaujinęs klubas bus panašus į "New York Club", skirtas ir gyviems koncertams, ir net teatro spektakliams. Įdomu.,
Mane ir kolegą pasitiko pora apsaugininkų, pareiškusių, jog "jus, panele, tai įleisim, bet jūsų draugo gal ne". Kodėl? Nes per daug netinkamai apsivilkęs! Pamanėm, kad naujasis "l'Amour" skirtas kiek aukštesnei klasei - na, kokteilinės suknelės ir kostiumai, tad norėjom mandagiai atsiprašyti. Vyrai vis dėlto rado laiko pasidomėti, kas slypi po mano kolegos striuke - juodi marškiniai jau beveik juos įtikino. Iš vidaus tuo tarpu išlindo tokia trijulė, kad mums beliko sugėdinti apsaugininkus - krepšiniui skirti "Nike" kedai ir dryžuoti megztukai! Come on. Taip sėkmingai patekom į "liamūrą".
Kadangi oficialaus atidarymo dar negirdėti, klube žmonių buvo nedaug ir minios neužgožė visiškai atnaujinto interjero. Diskžokėjai iš kuklaus kampo perkelti į patį centrą, aksominį apskritimą. Iš jo sklido Blondie "Call Me". Nebeliko scenos, joje - trigubo ekrano. Kolonos apvilktos kažkuo tamsiu, išraižytu ornamentais, iš jų tviska smaragdinė šviesa. Apskritai sėdimų vietų gerokai padaugėję, atrodo, sumažėjusi šokių aikštelė, na, ir visuma gerokai solidesnė. Apskritai kažkodėl pasijaučiau esanti tarp "Pabo Latino" ir "Absento fėjų" - geografiškai tikrai nesuklydau!
Vėliau beliko aplankyti populiariausią po "Tribute to..." "Gravity" ciklą "MTV The Block", nes šeštadienio kalendorius juo ir baigėsi. Štai čia ir slypėjo visos minios! Juozas gynėsi nuo norinčių pakliūti vidun, o laimingieji klubą pavertė tikru getu, ypač merginų tualete, kur vyko tokios žodinės riaušės ir plieskėsi tokios aistros, kad žavingos blondinės net traukė nepažįstamas brunetes į kabinas.
Muzika gi skambėjo pati klasiškiausia - 2Pac "California Love" (vyko apklausa "Ar labai verkei, kai...") ir Dr. Dre "Keep Their Heads Ringing". Kiek gi galima tuos smegenis pagal naujausius muzikinių madų vėjus įtempinėt?
Beje, labai gaila, kad taip ir neteko apsilankyti savo pačios "Pravdoje" rekomenduotame "Pulse Coherence pt.5". Vakarėlis buvo atšauktas, ir tikrai ne organizatorių iniciatyva. Negi kažkam užkliuvo taikiai tiek laiko požeminius garsus skleidęs bunkeris "Vault"..?
Tai štai, iki šiol niekur daugiau nenoriu. Ilsiuosi iki penktadienio.
D.D. 2004 - 2016
Degalai Mushroom CMS