#91 Arma: Pats pirmas
Arma ir jo po „Agharta“ pavadinimu kuruojami experimental / lo-fi / noise / ambient / industrial / etc įvykiai – periodiški mano kalendoriaus svečiai. Tiksliau, tai aš svečiuojuosi jo renginiuose ir kaskart gėriuosi užsidegimu bei turiniu. Tai, ką ir kaip jis daro, yra įdomu ir vertinga. Man tai dažniausiai būna atsvara ir pabėgimas nuo muzikinės kasdienybės. Visiškai toks yra ir pirmasis Armos mixtape’as, apie kurį jis papasakojo pats.
„Šią vasarą, per vieną pirmųjų mano pasirodymų DJ amplua, prie manęs priėjo žinomas Lietuvos didžėjus (pavardės neskelbsiu) ir pasakė, kad aš niekad nebūsiu DJ. Tai, žinoma, kirto per mano ego ir suskaldė jį į dvi dalis – viena patikėjo, kad taip ir bus, kita išsivartė, kad ne, ir tai bus savotiška, ir kad linksmintis ir linksmint sugebu, tai pabandysiu (pradinis toks tikslas buvo).
Ir, pasirodo, groti ne paties kūrybą yra visai įdomu ir iššūkiška, todėl sutikau pabandyti įrašyti Dainai mixą. Išsitraukiau krūvas CD ir CDr, kuriuos gavau intensyviam įrašų mainų laikotarpy (2002-2013m.) ir sulipdžiau.
Visi gabalai iš fizinių laikmenų, tikiu, kad dauguma vardų nieko nesako, bet gal bus įdomu atrasti, yra ir trejetas lietuviškų: Ensemble SP, Arturas Bumšteinas ir Rumunija.
Ačiū Dainai Dubauskaitei, už progą ir linkiu pakalbinti ne vien tipinius DJ įrašyti mixus, ir bus daugiau atradimų“.
D.D. 2004 - 2016
Degalai Mushroom CMS