"Mūsų kabake tvarka"
Kad ir kaip stengčiausi neplanuoti, vis tiek savaitgalio tvarkaraštis susidėlioja vėliausiai penktadienį rytą – belieka klusniai vykdyti. Kartais sumaišant vietomis. Tik labai liūdina geležinė „visur nesuspėsi“ taisyklė.
Nors vakarą norėjau pradėti „Play“, tačiau kėliau šampano taurę Saulėtekyje ir skubėjau į „Gravity“ – su Braitonu dar kartą susipažinti. Prie įėjimo sulaukiau neakivaizdaus komplimento dėl amžiaus, teko, kaip ir dar kelioms merginoms šalia, krapštyti 21-erių liudijimą iš piniginės. Keista, bet apačioje pagalvojau, kad ta tvarka įsigaliojo tik mums prie klubo prisiartinus.
2Freshui, kuris tąvakar iš naujo atsikovojo mano simpatijas preciziškai kergiamais širdies ir lovos hitais, meldėsi nuostabios ir tikrai už mane kiek jaunėlesnės merginos. Ant staliukų tarp kokteilių už pusę kainos surikiuotos į jas stebeilijosi gašlios analogiško amžiaus jaunuolių akys. Man tikrai negaila, jei tik žmonės supranta, kur atėjo – Davidas Bowie vienodai nuoširdžiai siūlo šokti visiems. Tačiau sutiktas kolega iš djscene.lt šiek tiek nervinosi ir vadino auksinį muzikinį foną chilloutu.
Užniežtėjo padai, taigi dar palingavau pagal sukergtus (tokią šventvagystę tik „Boogaloo“ ir galima išgirsti) 50cent ir Suzanne Vega ir eidama rūbinės link dar spėjau sužinoti tai, kas man kėlė nerimą visą dieną – kuo gi Jonny Reggae taip žavi katės, kad net kompaniją pavadino „Catskills“? Pasirodo, tai, kad jos miega 90 proc. laiko, o kai nemiega, taip dailiai murkia… Miau. Mane irgi beveik dėl to paties.
Palikau eklektikos ekspertus džiaugtis pilnu klubu ir dingau. Žinau, kad bent jau Cetuz buvo daugiau nei patenkintas – vis dar blizgančiomis akimis pasakojo man, kaip ištisą valandą šoko per nors ir ne šiandienos, bet vis dar negirdėtus kūrinius, bandė atkartoti girdėtus įspūdingus vokalus, na, ir panašiai.
Šiek tiek per aplink patekau į „Play“. Iš „Grupės prostitutės“ geriausia nesitikėti nieko, nes vis tiek bus kitaip. Nei vakar ar nei kitur. Pavyzdžiui, atradimas (smagus) man buvo tai, kad naujo korporacijos ciklo svečias DJ Karabidis – tai tas pats „Kitoks“ Vidis, tik plokštelių B puses atsivertęs. Tiesa, man atėjus, jis jau pakavosi visas įrašų puses, o aritleriją ruošė Marulis. Prisiruošė...
Kai „Last Christmas“ ar panašūs didelio kalibro hitai skamba per Kalėdas, būna tiesiog juokinga, bet kai sausio viduryje išgirsti „Feliz Navidad“, ir dar lietuviškai, užklumpa euforinė isterija. Po pusvalandžio kitų įvairialaikių šlagerių beliko pritarti „Tai ką?“ nemariam hitui „Kabakas“ ir skardžiai traukti „Mūsų kabake tvarkaa-aa, mūsų kabake tvarkaa-aa!“ Pankai nemiršta ir net nesmirdi.
O man, be lietuviškos klasikos, dar labai patinka ir techno. Šeštadienį šiam geidavimui buvo tik vienas, iš pirmo žvilgsnio kiek keistokas atsakymas – „Paparazzi“. Į gliamūrną kokteilių barą „Techstylism“ sukvietė jiems brangiausius (tikiuosi, cha) draugus ir dalijosi savo fonotekos gėrybėmis. Publika, tiesa, iš pradžių judėjo vangokai – ko gero, visiems labiau norėjosi pabendrauti. Be to, ir tikrųjų techno gerbėjų populiacija Lietuvoje jau išaugusi iš taškymosi amžiaus. O aš? Ne kartą jau sakiau, kad šioje srityje esu visiška profanė, bet smagu buvo atpažinti tuos pernai aukštyn kėlusius vaibus. Ne itin piktai kolonėlės kriokė, nes ne į „Vault“ susirinkom, bet svajoti apie gėlytes irgi buvo ne vieta.
Trikdė tik ryškios šviesos, išsigandusios padavėjos (na, ne kasdien gi tiek nesusipratėlių susirenka) ir narsus apsaugos darbuotojas, su šypsena veide man priminęs, kad esu ne kokiam nors klube, o bare, ir turiu elgtis pagal baro taisykles, tai yra neilsinti kojų ant kėdės. Kojų, tikrai ne batų, na, bet... taisyklės. Tuo labiau kad šypsena apsaugos veide – tokia reta prabanga.
Keturių valandų dzh dzh dzh dzh vuut vuut vuut vuut man užteko, nežinau, ar ilgam, tačiau taip ir nepailsėjusios kojos mane išsivedė į „Cozy“. Ten, nors ir devyniom rankom grojantis, Deneez manęs nebeišjudino – ne taip lengva greitai persiorientuoti BPM skalėje.
Beliko grotuvan įsikėlus visus setus iš „I Love Techno“ ir panašių orgijų laukti „Black Strobe“.
D.D. 2004 - 2016
Degalai Mushroom CMS