Tau rudens rimties melodija
Penktadienį pusę dešimtos prie improvizuotų vartų į Kauno Jachtklubą jau vinguriavo eilė. Vyko automobilių kamščiai, žmonės į „SupaDevynias“, o iš tiesų A. Mamontovo koncertą, nešėsi gardėsių maišelius.
Vėliau ten įlūžo denis. Reiškia, ir koncertas, ir aplink jį apsipynęs didžėjų vakarėlis buvo geri. Pagarba. Už suvaldytą situaciją ir išvengtas aukas – dar didesnė.
Denio jau nemačiau, tuo metu buvau Vilniuje ir klausiau, kaip Justas Fresh šluoja likusius gyvus klube „Satta“ žiauriausiu iki šiol išrastu dubstep. Na, bent jau tuo metu taip atrodė.
„Woo“ Sania apsimetė, kad yra house didžėjus, bet net nepasivargino įsirašyti geresnės, nei 128 kokybės MP3. Šalia jo šokusioms trims maždaug tokio paties amžiaus, kaip kūriniai, merginoms tai buvo nė motais. Buvo penkios ryto, +20, o išlipusios iš mašinos prie namų manęs laukė antradienį pabėgusi katė.
Sania vėl pasitiko ir šeštadienį, kai visa para pavėlavę pasiekėme gimtadienio festivalį „Jamaika“. Atpažinom, nes grojo multikai, vėliau – Balkanai, kurie, pasirodo, gimtadienininkus išvargino dar penktadienį. Raudonai įrudę žmonės būriavosi prie dviaukščio Londono gatves mačiusio autobuso ir pirko pigiausią alų Lietuvos festivaliuose. Kai bandydavai su kuo nors pasikalbėti, rišlius sakinius greit nuplaudavo prisiminimai iš penktadienio. Sakė, kad baigė trečią, tad iš kur tas pasimetimas?
Atvyko Genys ir vertuškės, tiesa, iki deramo didžiajai (nors ir vienintelei) festivalio scenai skambesio teko dar palūkėti. Tiesiog gulint arba maudantis – „Jamaikoje“ pramoga esi tu pats. Dar buvo knygų, DVD, siuvyklų, bet visa tai – ankščiau dieną.
Kadangi gimtadienis, jubiliatas dar vienam masiniam sveikinimui buvo pakviestas ypatinga nata. Jokių „Ilgiausių metų“, tik labai lietuviškas „Tau“ nuo „Rondo“, jį antram gyvenimui prikėlė Few Nolder. Šeštadienį jis vadinosi New Found Land, aš stovėjau ant kalno, gėriau į save sintetiką, atsklindančią nuo žemumoje buvusių kolonėlių, apsimečiau, kad turiu ilgus plaukus, ir mojavau, mojavau. Best.
P.S. Kino teatrai vasarą yra klaidingai nurašyti. Penktadienį kostiuminę romantiką apie karalienę Viktoriją ir jos meilę Albertą žiūrėjau dar su vos keliomis tikrų jausmų ieškančiomis merginomis. Labai vėsioje ir erdvioje salėje.
D.D. 2004 - 2016
Degalai Mushroom CMS