Tekstilės bienalėje – didžėjų kvapas
Pasirodo, didžėjavimą ir tekstilę vienija ne tik tai, kad ir vienam, ir kitam užsiėmimui reikalingos adatos. Bet ir ši asociacija – ne atsitiktinė. Kauno bienalė TEKSTILĖ’11 ateinantį savaitgalį rengia dirbtuves „Sampler-Cultureclash“, kuriose savo talentą Lietuvos grojikai galės išreikšti daugeliui greičiausiai dar neatpažintais būdais.
Kaip laiške man rašė bienalės atstovė spaudai ir vienas Kauno šviesulių Viktorija, „Sampler-Cultureclash“ projektą, padedamas Viktorijos ir Alberto muziejaus Londone, kuria didžėjus ir tekstilininkas viename David Littler. Jam į „Sampler Cultureclash Collective“ pavyko suburti didžėjų, garso menininkų, siuvėjų, muzikos kūrėjų, dizainerių, poetų, šokėjų, graffiti menininkų ir muziejų kuratorių komandą, ieškančią sąsajų tarp tekstilės ir garso, tarp didžėjavimo ir siuvinėjimo.
Į Kaune spalio 6-7 dienomis vyksiančias dirbtuves užsiregistravę iš naujo pagalvos apie abiejose sferose aktualių žodžių „adata“, „loopas“ ar „semplas“ reikšmes, tirs tekstilę ir meną, dalinsis idėjomis, kolektyviai kurs, visa tai dokumentuos. Galiausiai laboratorijos rezultatai bus pristatyti kaip bienalės ekspozicijos dalis.
„Sampler-Cultureclash“ gali sutalpinti ribotą entuziastų skaičių, tad registruotis reikia iš anksto ir šiuo adresu - info@kaunas.biennial.lt. Pakaks vardo, pavardės ir poros žodžių apie save.
D.D. 2004 - 2016
Degalai Mushroom CMS