Kas negros?
Naujas posūkis nuo didžėjų vardų ir vakarėlių ciklų mirgančioje, bet iš tiesų pastaruoju metu apytuštėje Vilniaus scenoje. Reklamuojami tie, kurie vakarėlyje negros!
Šeštadienį vis dar geras ir lankytinas, tik dažnai nepelnytai aplenkiamas klubas „Opium“ siūlys nu school house ir liberal techno. Kas gros? Nesako. Vakarėlis pavadintas „Rakštis“, o jo anonsas kalba apie du ponus, nepanorėjusius skelbti savo vardų ir blizginsiančius muzikines retenybes iš plačių savo bibliotekų.
Kažkuo primena „Balto bato“ veteranus DJ1 ir DJ2. Taip pat – esminį Frankfurto priemiesčių klubą „Robert Johnson“, kuris vieną dieną ėmė ir nustojo skelbti programas. Bepigu, kai važiuodamas kluban nujauti, kad vis tiek bus arba Dixonas, arba Magda, arba koks Villalobosas. Su vakaro tema tuo tarpu pažindino muzikos ištraukos klubo tinklalapyje, nes muzika iš esmės ir yra svarbiausia. Dabar viskas vėl kaip seniau – tvarkaraštis mirga nuo pavadinimų ir pseudonimų.
Taigi „Opium“ nesako. Tik po truputį vardina tuos, kurie tikrai negros. Ir daro tai labai linksmai:
Kym Wild
Opium
Kym Wild
Saulty
Opium
Saulty
Shn
Opium
Shn
Na, Saulty šiaip ar taip tą vakarą groja tų pačių rankų valdomame „Woo“, taigi. Bet kuriuo atveju idėja gera. Beje, rakštis angliškai - splinter, bet kažkodėl neabejoju, kad Mark Splinter čia irgi negros... Cha cha!
Ar „Opium“ bus kaupinas rankų ir kojų, aš jau bijau prognozuoti. Pati pabandysiu ateiti, jei tik ištrūksiu iš Briuselio žabangų. Į ten – jau ryt!
P.S. Mano aname poste minėtas „Sūpynių“ afterparty baigėsi vos vos. Man jau pasitraukus į lengvo poilsio zoną apie pusę antros minimalistams liepė išjungti muziką, o jie neklausė, nes tuo metu duetu jau varė abu vokiečiai. Žmonės susigrūdo šokti ant scenos, lijo lietus, visi spiegė. Vasaros terasos darbuotojai gal net pyko, bet nieko negalėjo padaryti. Galiausiai viskas persikėlė į Užupį, kur tie patys Dirk Leyers ir Steffen Altmeyer rengė diskoteką iš „Youtube“. Rave on!
D.D. 2004 - 2016
Degalai Mushroom CMS