Muzika visiems gyvenimo atvejams: Moscoman
Žmogus, kuris valgo pagal „The Muppets“, negali būti blogas. Lygiai kaip ir žmogus, kuris įkuria leidyklą pavadimu „Disco Halal“ ir paskiria ją viena vertus, sofistikuočiausiems, kita vertus, visiškai purvinai paprastiems esminių rytų ir vakarų skambesių megamiksams. Na, ir žmogus, kurį remiksuoja Manfredas, juk irgi nebus blogas, tiesa?
Ir ne tik remiksuoja, bet kviečiasi į Vilnių kalėdoti penktosiose iš eilės „Bernelių mišiose“. Pernai tai darė Jennifer Cardini ir šiemet grįžo su kaupu, Moscoman, tikiu, irgi ne paskutinį kartą atvyksta. Net ne pirmą - subtilu, bet jo debiutas „Opium“ įvyko šių metų Velykų sekmadienį. Dvigubai šventas arba šventinis, „I'm A Cliché“, „ESP Institute“ ir „Renate Schallplatten“ atsižymėjęs Moscoman gruodžio 25-ą diskotekoj, o kol kas - šalia mano įsivaizduojamo židinio, klojantis viską, ko klausytų esminiais gyvenimo atvejais. Tikiuosi, kad ir klauso. Romantikas toks.
P.S. Dar mane visai neseniai iki ausų pradžiugino šis „Radio Cómeme“ transliuotas Tel Avivo garsams skirtas jaunuolio miksas, o naują, šventinį, jis pažadėjo internetan įkelti jau šios savaitės pabaigoj. Būdrauju.
Tinkamiausias įrašas…
… užmigti: Neil Young - Out On The Weekend
… prabusti: Nick Drake - One Of These Things First
… valgyti: The Muppets - Manha Manha
… šokti: Lindstrom - I Feel Space
… keliauti: Leonard Cohen - Dress Rehearsal Rag
… mylėtis: Shuggie Otis - Aht Uh Mi Head
… atsisveikinti: Foreigner - I Don't Want To Live Without You
… prisigerti: Leadbelly - Where Did you Sleep Last Night
... įsimylėti: Astrud Gilberto - Gentle Rain
... gyventi: Cheaptrick - Voices
---
D.D. 2004 - 2016
Degalai Mushroom CMS