Viskas gerai, bet pilnatis
Nei pakarta, nei paleista. Nei įdomu, nei namo norisi. Nei šiaip, nei taip. Na, tokių savaitgalių neišvengsi, o ir neverta. Kažkoks laukimo periodas, kuris baigsis, manau, grįžus kaitrai.
Nei pakarta, nei paleista. Nei įdomu, nei namo norisi. Nei šiaip, nei taip. Na, tokių savaitgalių neišvengsi, o ir neverta. Kažkoks laukimo periodas, kuris baigsis, manau, grįžus kaitrai.
„Disco Mafia Social Club“ klasės susitikimas „Studio 9“ vyko trečiąkart, specialiai iki šio penktadienio situacijos nevengiau, bet vis ne ir ne. Šįkart prisistačiau ankstokai, nes... „Foos-in“ žadėtas „Bawsway“ su Vaiperiu ir draugais dar nebuvo prasidėjęs. Studijiniai barmenai gi vis spartino apsukas, Zhill ir Fast Edie – taip pat. Po sceną išbarstyti instrumentai davė suprasti, kad sulauksim šio to skambesnio, nei eilinis DJ setas. Bet „Faze Action“ koncerto reikėjo palaukti iki kol visus į klubą sugins lietus, vėsa ir troškulys. Ir laukti, kaip teigė liudininkai, teko daug ilgiau, nei pirmosiose serijos naktyse. Oro temperatūra, renginių dažnumas, superpilnatis, visi išvadinti variantai ar nė vienas? Kuo toliau, tuo sunkiau suprasti diskodėsnius.
Koncertas buvo. Vokalistė dainavo, gitara gitarino, kokteilių baro lankytojai šoko, discomafijozai ir jų emigracijos taip pat jau atsikandę draugai lingavo, bet tik tiek. Plokštokai ir vienodokai, ne melodingiau ir ne plačiau, nei sugeba Simon Lee, „Faze Action“ atstovas didžėjiniams reikalams, jau lietuvius ne kartą šokdinęs. Matyt, kai kuriems projektams lemta kuo puikiausiai skambėti įrašuose, o gyvam šou to kažko ima ir pritrūksta. Arba mane neigiamai veikė superpilnatis. „Disco Mafia Social Club“ planuose – dar vienas susirinkimas šį sezoną, manau, reikės ateiti ir įvertinti viską kitame apšvietime.
Nauja pragaro skylė tame pačiame prospekte „Trip Bar“ detroitino iki aštuntos ar devintos ryto, aš panašiu metu jau kėliausi ir bandžiau kažką prasmingo nuveikti, bet ir šeštadienis nebuvo ta diena. Tiesa, „Foos-in“ ir be konkretaus renginio, tik su regio įrašais, buvo jaukus bei svetingas, o „Soul Box“ iš klubo visai rimtai virsta terasa. Čia jau popietės ramybę drumstė Vaiper su senokai regėtu minskiečiu Alex, ir nusidrumstė iki patamsių.
„Cafe de Paris“, kaip ir visus naujus taškus, šeštadienį suskubo išbandyti „Partyzanai“. Technovaikis Calli išleido naują visokeriopą EP, jį savo ankstyvu (ateiti prieš pirmą ir pataikyti į paskutinius akordus nėra įprasta!) live‘u pristatė. Senovinio platiems XXI a. reiverių pečiams nepritaikyto patalpos plano dėka vakarėlis virto tikru calli‘dorium. Per mažai vietos renginyje, kuriame svarbiausia – muzika, tiesiog taip, nors iš esmės „Cafe de Paris“ su visomis savo akmenimis grįstomis prieigomis yra puiki atviro oro sueigų vieta.
Nepavyko ir vėl neužsukti į „Trip Bar“, nors nepasakyčiau, kad jis man labai pakeliui. Gal tiesiog sutampa dažniai? Retokai viešumoje regimas prAnza dėstė viniliškai, švelniai (arba glotniai) laužytai, taip, kad sekmadienio vakarą prisiminusi to užsukimo nuotaiką klausiau visokius Kruderius, Dorfmeisterius ir „Nightmares on Wax“. Nujaučiu, kad netrukus prAnzos šiame bloge bus daugiau.
Tikra gausa lauko naujienų nutiks artimiausiomis dienomis. Kaune oficialiai atveriamas „Ryšių kiemelis 837“ – jau ketvirtadienį. Pirmąjį vakarą čia gros „Artrace“ ir „Saulės kliošas“, o staliukus ir barą jungs patys tikriausi laidiniai telefonai. Neyžinau, kelinta čia ryšio karta, bet idėja žiauriai smagi. Ne veltui kaunietiškąjį kiemelį prižiūri penktadienį septintąkart atsidarysiančios „Vasaros terasos“ komanda. Čia šils „Mmpsuf“, „Banda Dzeta“ ir „Umiko“. Dar vienas atviras taškas „Vienuolyno kiemas“ gi palauks iki kito antradienio, bet užtai oficialiai pradžiai gaus (ir duos) Leon Somov & Jazzu. Gerų startų ir pilnatinės ramybės.
D.D. 2004 - 2016
Degalai Mushroom CMS