Helovyno savaitgalis
Ateinanti darbo savaitė labai trumpa, ar ne? Tikriausiai pavargai per savaitgalio maratoną.
Saulėgrąžų susitikimo vieta penktadienį pasikeitė iš "Stereo45" į "Cozy". Neklausk manęs, kodėl - ne aš čia viršininkas. Bet ne ten buvo vakaro pažiba - net mane vežęs modernus taksistas žinojo apie žvaigždės nusileidimą Lietuvon ir klausė Zabielos per "Power Hit Radio".
Nenorėjau praleisti nė sekundės (visada svarbiausia geri norai), todėl dar prieš dvyliktą mūsų tandemas - jau "Galaxy". Bet man ten pasirodė nelabai įdomu ir panižo padus, todėl pasidariau valandos pertrauką ir skyriau ją "Boogaloo". Atrodė, kad žmones paleido po mėnesio priverstinio namų arešto - visi šoko, lipo ant galvų ir mėtė vieni kitus ant žemės. "Boogaloo" duetas bučiavo man rankas ir vadino mano batus laižomaisiais (ne, tai ne populiarieji balti batai, kuriuos vėliau "Galaxy" bandėm skaičiuoti). O prie baro britas Markas, po gero mėnesio atvežantis mums DJ Vadimą, liaupsino Lietuvą ir pasakojo, kad anas jau seniai norėjo čia pagroti, tik niekas jo nekvietė. Gražu, o po to kažkas dar zyzia, kad nieko nevyksta.
Valandėlės užteko, kad "Forum Palace" amfiteatras prisipildytų glowstickais. Jų mirgėjimas, žmonių skaičius ir veidų išraiška kažkuo labai priminė "Deep Dish" vasarą. Zabiela, apie kurį tik gerus gandus girdėjau nuo jo pavarymo "Dadoje" ir kurio miksas mano ir tokių kaip aš ausis ūžė visą šią savaitę, iš pradžių dar erzino ilgomis lėtomis baudomis - na, gal ne valso sušokti čia atėjom? Bet viską išgelbėjo ir kita linkme pasuko Prodigy - "Poison", o pipirų vėliau pridėjo "Depeche Mode" remiksas. Gaila, ne "Personal Jesus" - tada būtume galėję lygiuotis į Londono madų savaitę, kurioje tai buvo didžiausias hitas, grotas visais įmanomais variantais.
Ėjau šokti, grūdausi į priekį (taip, jis toks pats gražus kaip nuotraukose) ir iškentėjau gal 5 minutes. Niekas nedavė glowsticko, paliūdėjau, buvau pradėta kabinti steroidinio vaikino, eilinį kartą gavau per veidą (ne nuo jo ir net ne nuo Višinskio) ir susirinkusi daiktus išvažiavau.
Vakarą kartais visai smagu pabaigti ten, kur pradėjai, taigi ne prieš savo valią dar pasiklausiau, kaip "Cozy" Astralas loopina LTJ Bukem, paspoksojau į vienišą šokančią merginą (o tokia graži) ir visai be reikalo pažiūrėjau į laikrodį. Rytas!
Šeštadienio kaip ir nebuvo - visi fiziškai ir morališkai ruošėsi Vėlinių ištvirkavimams, todėl ramiai apsukau kelis ratus aplink naktinį Vilnių, pasiklausiau Domino "Zazoje", ir nusėdau "Cozy". Nieko nėra gražiau už žodines kovas!
Lauki pasakojimo apie iškrypėliškas linksmybes "Baltame bate"? Gali pasiklausti Višinskio bei visos kitos gėjų ir transvestitų armijos, kurie ten linksminosi - aš apsaugai pasirodžiau per daug heteroseksuali. Nieko, dėkim ant sistemos, doram lietuviui linksmintis tokią dieną neprivalu.
D.D. 2004 - 2016
Degalai Mushroom CMS