Kam į pensiją, kam – į kosmosą
Pastaraisiais pirmadieniais sunku suregzti rišlius pasakojimus, nes jaučiu, kad Vilnius šiuo metu vegetuoja tarp šilto ir šalto, tarp išorės ir vidaus, gal net rūsio.
Rūsiai jau tiek pabodę, kad naujausiame, Gedimino pr. 31, dar nesilankiau, bet ateinantį šeštadienį spragą užpildysiu, nes juk „Patamsių gaivalai“. Apie šiuos – po savaitės, po įvykio. Dabar metas susikaupusiam šiam bei tam.
Mažai vietos, bet didelę širdį turinti „Raketa“ penktadienin viliojo ir trumpais, bet atsakingais DJ miksais, ir net „Twodicks“ klipu – nesvarbu, kad beveik tokiu pat, kaip visiems kitiems. Šiam įvykiui, konkrečiai – antrai Komžos ir Pranciškaus, man įrašiusių „Dainas Dainai“, serijos „Blokas“ daliai, diksų draugų ir vertybių ratas tiko beveik idealiai. Spjaudytis herojė, tikiuosi, taip ir neišmoks.
Tai, žodžiu, tokie ir atėjo. Saviakai iki 25-rių, labiau iš centro, nei iš dėžutiškių, bet rajono paniatkes gaudantys ir metantys atgal. Rus Dawg žemi ir stori skraidė visu pajėgumu, alkūnės pačios kilo aukštyn į spąstus, ir nebuvo to blogo, kas neišeitų į dešrą. Neneigsiu, tokia muzika – tik pase arba širdy jauniems, bet ne visuomet gi reikia intelektualinio peno, ypač kai nori nusiskalbti po savaitės prie staklių. Labai tikiuosi, kad ne už kalnų ir Rus Dawg „Dainos Dainai“.
Tuo tarpu jį už pulto keitė mano favoritas „Ritmo kovose“ YouWin ir drėbė. Drėbė ir emocijas užkėlė taip, kad klubo šeimininkas ir sielovadininkas Simonas puolė tildyti visus, galėjusius drumsti kaimynų ramybę. Deja, vienintelis „Raketos“ priešas – visai greta stūksantis paprastas daugiabutis, kuris repuoti naktimis visai nenori. O tylėti tie, kurie išeina rauti, irgi nenori... Tikėkimės, kol kas vėjas bus palankus kosmonautams. Nes taip tampru, nuoširdu ir karšta būdavo gal tik a.a. „Sattoje“. Gal kad viskas daroma savo rankomis, nekopijuojant, nesilygiuojant?
Einam toliau, einam atgal į centrą. Trys savaime visai teigiami dalykai – „Studio 9“, „K.U.B. Collective“ ir „Jahcoozi“, deja, sudėjus virto daugiau minusu, nei pliusu. Nežinau, arba kauniečiai promoteriai Vilniuje nemoka atitinkamos publikos vilioti, arba dieną restoranas, vakare kokteilių baras, kartais šokių salė, kartais ir lounge pogulinė „Studio 9“ neturi aiškaus lankytojų rato, arba „Jahcoozi“ nebėra toks įdomus vardas, kokiu buvo prieš porą – trejetą metų. Deramai nesuskambėjo nei dub, nei kilnojama suknelė, nei balti plaukai, nei nukirpti dredai, nei firminiai šotai, nei laisvos vietos poilsio zonoje. Tiesiog ne taip.
Vyrų, atsiprašau, „Silence“ naktis tuo tarpu buvo visiškai taip. Jau prie įėjimo supratau, kad taip, nes ne apyrankę ant riešo gavau, o izoliacinės juostos gabalą, kurį man užklijavo buvęs Kauno didžėjus, dabar - buriavimo čempionas Karolis.
Po to taikėsi ta pačia juosta dekoruoti ir kaktą, na, vyrai pasileido kasas. Ir jei „Briusly“ erdvė be didžėjaus buvo apgaulingai vėsi ir tuštoka, apačioje virė šokiai it pagal užsakymą. Few Nolder su semplais, merginos su suknelėm. Barmenai su nuotaika. Už pulto besigrumdę didžėjai – irgi. Penktadienis, toks, kaip bernvakaris, tik be jaunikio.
Beje, jau po 2 savaičių „Opium“ pakvies į labai didelę naujieną, ir pasistengsiu, kad būčiau pirma, iš kurios išgirsi platesnės informacijos. Stay tuned. Gerų vargadienių.
P.S. Dubauskaitė nuo šiol ir barmenė. „Marse“. Kartą per savaitę, šįkart antradienį.
D.D. 2004 - 2016
Degalai Mushroom CMS