Miksavau
Kaip ir buvo žadėta, vakar lankiau aout6 ir jo „Blue Velvet“ vienoje iš naujų šios vasaros terasų. „Chaplin“ man ir patinka praktiškai labiausiai – ten kažkaip kompaktiška ir gražu. Tik porcijų dydžiai kartais gąsdina, na, bet mano tikslas buvo ne virtuvę kritikuot, o grotuvus užgult.
Jei „Vasaros terasoje“ ėjau į kairę ir dėliojau sekmadienio mišias, vakar kažkaip nusprendžiau pajuokaut. Disco šen, disco ten, jau ir miksuoju vieną editą su kitu remiksu. Pasirodo, nėra taip sunku, kaip visada galvojau. Ir net pusę minutės vyniojau Luciano ir Sis kartu! Čia tai tikrai didžiausias mano kaip DJ pasiekimas.
Seto eigoje išgirdau naujieną, kad penktadienį Krokuvoje teks ne tik žydų festivaliu pasidžiaugti, bet ir uždėti vieną kitą polką ar kitą folk motyvą. Iš tos laimės mečiau „Pobjednicki Cocek“, iš kurio prieš keletą metų Ricardo Villalobos išvyniojo „Fizheuer Ziheuer“. Ir net grotuvą ne tą besidžiaugdama išjungiau – netoleruotina! Pykau.
Ricardo Villalobos
7:32
Baigiau su „Tosca“ ir, manau, „Blue Velvet“ setą jau visai galima vadinti setu. Aout6 iškart užbukino mane rugpjūčio 31-ai, tad gal ne man vienai taip pasirodė. Niekas lyg ir nesijuokė. Ar nemačiau, prisipažinkit?
Be šio penktadienio dar ruošiuosi pasikvailinti per „Spartakiadą“ ir gal net naujajame palangiškio „Exit“ paplūdimio bare. Palangoje juk techno iki kelių.
Kur Jonines? Aš asmeniškai kuo toliau, tuo menkiau jaučiu ritualų poreikį. Vertinu, bet nekultivuoju, jei galima taip pasakyti. Todėl daug įdomiau šiandien yra tai, ar tikrai baltos „Opium“ sienos virs purvinu sandėliu. „Dirty Warehouse“ – viena mano mėgstamiausių pastarojo meto serijų. Dėl to, kad Vidžio muzikiniu skoniu ir istorine kolekcija net nebandau abejoti. Trumpai metraštininko karjeros siekusiam mano pusbroliui Ryčiui Baniui irgi labai patiko.
Pas Vidį svečiuose – dar ilgesnį diskotekų bagažą ant kupros tempiantis Paul Nevermind ir Endis, kurį nuolat laikau „gyvų artistų“ skyrelyje smegenyse, bet kuris nuolat nustebina viena kita aštria plokštele. Taip, šiąnakt šoka tik plokštelės.
O rytoj, rytoj visi į „Mondayjazz“. Nes terasoje gros ne tik Quazar, bet ir Synthsoulsizer, Vytas Realtime ir Dalius. Šią savaitę progą pamuzikuoti turi visi.
D.D. 2004 - 2016
Degalai Mushroom CMS